خرما استعمران یا خرما سایر
پنج شنبه , دی ۲۵ ۱۳۹۹
خانه / خرما استعمران / کارخانه بسته بندی انواع خرما استعمران خوزستان
کارخانه بسته بندی خرما استعمران

کارخانه بسته بندی انواع خرما استعمران خوزستان

وجود کارخانه بسته بندی خرما استعمران به پیشرفت این محصول در امر عرضه و تقاضا بازار داخل و صادارت کمک شایانی کرده است. در واقع در این کارخانه های تولیدی خرما استعمران پس از جمع آوری از نخلستان ها و فرآیند سورتینگ، شست وشو، روغن کاری شده و بسته بندی شده و عمدتا به سایر کشورهای جهان صادر می شود. توجه به نکات زیر شما را در انتخاب کارخانه یا تولیدی انواع خرما استعمران کمک خوبی می کند.

خرما استعمران خوزستان

کارخانه های تولیدی خرما استعمران در خوزستان

همانطور که می دانید استان خوزستان یکی از استان های خرما خیز و با پتانسیل بالایی در این زمینه می باشد. هرساله انواع خرما استعمران، خرما زاهدی،خرم کبکاب، خرما بریم، خرما برحی، خرما گنطار و خرما خضراوی در این استان تولید و روانه بازار می شود.
اما لازم به ذکر است محصولاتی که از نخلستان جمع آوری می شود در وافع اصطلاحا سورت باغی بوده و مناسب برای صادرات و عرضه به بازار و جهت رسیدن به مصرف کننده نهایی نمی باشد.
از این جهت و جود کارگاه ها، تولیدی ها و کارخانه های بسته بندی خرما استعمران در خوزستان در عرضه بهتر این محصول کمک بسیار بالایی کرده است.
علاوه بر این موضوع به شرایط اشتغال زایی در کشور کمک شایانی کرده از ان جا که این فرآیندها خیلی پیچیده نیست و نیازی به دستگاه های آن چنان پیشرفته ندارد بنابراین مجموعه های تولیدی یا کارخانه های بسته بندی را می توان به شرح زیر تعریف کرد:
مجموعه هایی که از ساختمان، تجهیزات و ماشین آلات در خور کار در یک مکان قرار گرفته که در آن نیرو های انسانی جهت تولید کالا یا خدمات مد نظر مشغول به کار می باشند. در واقع در این مکان خرما استعمران درجه یک خوزستان با گرید های و بسته بندی مختلف و متناسب با سفارش مشتری اماده می گردد.

بسته بندی خرما استعمران

بهترین بسته بندی خرما استعمران برای صادارت کدام است؟

بسته بند ی خرما استعمران نقش زیادی در جلب رضایت مشتری یا خریدار این محصول در مرحله اول دارد چرا که بعد از اولین خرید درکنار ظاهر و بسته بندی کیفیت آن هم در جلب رضایت مشتری دارد. در واقع بسته بندی خرما استعمران یا سایر به گونه ای باشد که نگاه مشتری را به خود جلب کند و او را راغب کند تا اطلاعات بیشتر و مناسبی در رابطه با این محصول به دست بیاورد.
ما معتقدیم بهترین بسته بندی خرمای استعمران می بایست نکات زیر را رعایت کرده باشد:

 • بسته بندی خرما استعمران باید به گونه ای باشد که خود را به خریدار عرضه کند. در واقع مشتری را در خرید خود راغب و مشتاق کند.
 • بسته بندی خرما استعمران باید معرف محصول درون آن باشد به عبارت دیگر شخصی برای بار اول آن را ببیند حدس بزند درون بسته بندی چه کالایی قرار دارد.
 • بسته بندی باید به گونه ای باشد که در خریدار این حس را القا کند که تمیز و بهداشتی است. پس محصولی که در ان قرار دارد می تواند سالم، پاکیزه و بهداشتی باشد.
 • کیفیت نوع بسته بندی به گونه ای باشد که در ذهن خریدار این حس به وجود بیاید که از کالای درون آن محافظت کند نه اینکه خریدار هر لحظه احساس کند آیا می توان آن را به درستی تا مقصد صادر کند.
 • ارزش و نوع بسته بندی باید متناسب با نوع محصول باشد در واقع شما نباید برای یک کالای خیلی گران از بسته بندی بی کیفیت استفاده کنید.
 • از آنجا که محصول طی چند مرحله حمل و نقل شده تا به مقصد برسد بنابران بسته بندی خرما استعمران به گونه ای باشد که کارگران بتوانند آن را به درستی حمل و نقل کنند.
 • ابعاد بسته بندی خرما استعمران باید به گونه ای باشد که به راحتی جای بگیرد و حداقل فضا یا سالن را اشغال کند.
 • راحت باز شدن در بسته بندی در انتخاب مشتری بسیار تاثیر گزار می باشد. پس تلاش کنید بسته بندی که انتخاب می کنید باعث شود مصرف کننده نهایی بتواند
 • به آسانی در آن را باز کند و از محصول استفاده کند.
 • بسته بندی باید به گونه ای باشد که کالا را سالم و تازه نگه داری کند و از آسیب دیدن و یا له شدن خرما جلو گیری کند.
 • از انجا که محصول تولید شده در کارخانه بسته بندی خرما استعمران امکان دارد در چندین انبار یا کارگاه برای مشتریان نگه داری شود بدیهی است کارتن ها شیرینگ شده و در نهایت از بروز گرد وغبار و … جلو گیری شود.

نکته ای که بسیار حائز اهمیت است اطلاعات مندرج بر روی نوع بسته بندی می باشد که در زمان صادرات خرما استعمران از ایران و همچنین ورادات به کشور مقصد بسیار اهمیت دارد.
عدم توجه به این نکته باعث به وجود آمدن ضرر و زیان بسیاری برای این افراد شده از جمله عباراتی که برای بسته بندی الزامی می باشد عبارتند از: نام و درجه محصول، تاریخ تولید و انقضا و وزن خالص و ناخالص، آدرس و مشخصات تولید کننده یا شرکت وارد کننده و اینکه محصول ایرانی است و شرایط نگه درای محصول.
ترکیب رنگ و طراحی بسته بندی می بایست با سلیقه مردم آن کشور انتخاب گردد. توجه به نکته بسیار کوچک باعث پیشرفت بسیاری از شرکت ها شده است.

بسته بندی خرمای سایر خوزستان

کارخانه بسته بندی خرما استعمران در شادگان

حال که با مجموعه های تولیدی خرما استعمران و همچنین بهترین بسته بندی این محصول آشنا شدید. بنابراین می توانید به راحتی با انتخاب یکی از مجموعه های فعال در استان خوزستان همکاری کرده و کالای خود را خریداری کنید.
عمده این مجموعه ها و شرکت ها در شهرهای شادگان، اهواز، خرمشهر، کارون، آبادان و.. وسایر استان های ایران از جمله تهران، اصفهان و مشهد و.. فعالیت دارند.
وجود مجموعه ما با نام شرکت یا تولیدی کارخانه بسته بندی باعث شده ما بتوانیم محصول برداشت شده را از نخلستان به کارگاه ها انتقال دهیم و بر خلاف برخی از شرکت هایی که در خارج از استان فعالیت دارند بتوانیم این کالا را با قیمت مناسب تر به بازار عرضه کنیم.
مجموعه ما پس از جمع آوری محصول در سبد ها و جعبه های مخصوص محصول را گرید بندی می کنند در و اقع محصول ریز و درشت از هم جدا شده ودر نهایت با شست وشو خرما گرد و غبار از روی محصول جدا می شود و در نهایت متناسب با سفارش مشتری امکان روغن زدن این محصول امکان پذیر می باشد. و در انتها محصول اماده بسته بندی می گردد. صادرات خرما استعمران یا سایر متناسب با سفارش و حتی تحت برند مشتری می تواند صورت گیرد.

مدیریت مشاوره رایگان، خرید و فروش این محصول:
جواد تهمتن
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09153847832
پست الکترونیکی: Araddatespalm@yahoo.com
آدرس سایت: www.araddatespalm.ir

مطلب پیشنهادی

شرکت پخش اینترنتی خرما استعمران شادگان

شرکت پخش اینترنتی خرما استعمران شادگان

شرکت تولیدی ما با پخش اینترنتی خرما استعمران شادگان شرایط خرید مستقیم را برای تجار …

دیدگاهتان را بنویسید