خرما استعمران یا خرما سایر
پنج شنبه , دی ۲۵ ۱۳۹۹
خانه / خرما سایر / نرخ خرما سایر شادگان به صورت عمده
نرخ خرما سایر

نرخ خرما سایر شادگان به صورت عمده

نرخ خرما سایر به عواملی مانند تهیه و تامین مستقیم و به صورت عمده و همچنین نوع خرما بستگی دارد و بهترین خرما سایر شادگان در حال خاضر آماده توزیع است.

خرمای سایر شادگان از جمله بهترین و باکیفیت ترین خرمای ایران است که برداشت آن از نخلستان های شادگان با اولین موج گرما از اوایل شهریور ماه آغاز می شود‌.
خرمای سایر نخلستان های ایران از مهم ترین رقم صادراتی خرمای کشور به حساب می آید. از مراکز اصلی کشت و پرورش این خرما می توان به منطقه ی شادگان اشاره کرد که همواره بهتربن و مرغوب ترین خرمای استعمران ایران برای مصرف داخلی و خرمای صادراتی درجه یک از این منطقه به دست می آید.

 

نرخ خرما سایر
خرما سایر به صورت عمده

نرخ خرما سایر به صورت عمده

بزرگ ترین مشتریان خرما ی استعمران در جهان کشور هایی مثل انگلیس، کانادا، اندونزی، روسیه، پاکستان، مالزی، نیوزلند، تاجیکستان، اوکراین و دیگر کشور های جهان می باشند که به دلیل کیفیت بسیار عالی این محصول، هر ساله اقدام به خرید عمده ی این خرما می کنند. خرمای سایر ایران در کنار انواع دیگر مانند خرمای مضافتی و خرمای خشک زاهدی صادرات بالایی دارند و همچنین لازم به ذکر است که خرما ی سایر در تناژ های بالا آماده ی پخش در سطح کشور و جهان می باشد. تهیه و تامین و عرضه خرمای درجه یک در توان این مجموعه بوده و شما را برای خرید بهترین خرمای سایر صادراتی با نرخ مناسب همیاری خواهیم کرد.

 

نرخ خرما سایر
خرمای سایر بسته بندی شده

خرما سایر شادگان با انواع بسته بندی

خرمای استعمران یا سایر از رقم های نیمه خشک خرمای مناطق جنوبی ایران به حساب می آید. همچنین قند نسبتا زیادی در تک تک سلول های تشکیل دهنده ی آن وجود دارد. این قند طبیعی می باشد که حتی می توان آن را جایگزین قند و شکر مصرفی در کنار چای کرد و حتی به جای انواع شکلات و شیرینی از خرمای استعمران شادگان استفاده کرد.
خرمای سایر درجه یک به رنگ قهوه ای تیره می باشد که با بسته بندی های مختلف به فروش می رسد. در هنگام بسته بندی دقت زیادی در نوع و انتخاب خرمای باکیفیت می شود و نرخ خرما سایر شادگان به صورتی است که خرید و بسته بندی آن می تواند مقرون به صرفه باشد. خرما سایر مرغوب را می توانید به صورت هسته دار یا بدون هسته در کیفیت های مختلف و به صورت عمده خریداری کنید.

مدیریت مشاوره رایگان، خرید و فروش این محصول:
جواد تهمتن
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09153847832
پست الکترونیکی: Araddatespalm@yahoo.com
آدرس سایت: www.araddatespalm.ir

مطلب پیشنهادی

خرمای صادراتی سایر یا استعمران

فروش خرمای صادراتی سایر یا استعمران ایران

خرمای صادراتی سایر یا استعمران یکی از پر فروش ترین ارقام ایران می باشد. فروش …

دیدگاهتان را بنویسید