خرما استعمران یا خرما سایر
چهارشنبه , دی ۲۴ ۱۳۹۹
خانه / خرما سایر / مرکز خرما سایر خوزستان
مرکز خرما سایر

مرکز خرما سایر خوزستان

مرکز خرما سایر به عبارتی خوزستان است چرا که مهد کاشت و برداشت خرمای سمبرون یا همان استعمران در استان خوزستان است خرمای سایر یک خرمای منحصر به فرد می باشد و در آمریکا و اروپا به علت خصوصیت های خوب آن، همواره سالیان سال شناخته شده است.
همچنین خرمای سایر بهترین نوع خرمای صادراتی می باشد و بیشترین صادرات آن به کشورهای کانادا، استرالیا، هند، روسیه و امارات و دیگر کشورها است. خرمای سایر نیمه خشک بوده و تازگی خود را حفظ می کند. بدون سردخانه عمر ماندگاری این خرما حدود یک سال است. برداشت این محصول نیز در شهریور ماه می باشد. مرکز خرما سایر با هماهنگی و تشخیص بازار هدف و نیازهای آن در خرید و فروش انواع مختلف خرمای ایران مانند خرمای زاهدی، خرمای شاهانی و خرمای مضافتی بسیار موثر است.

 

مرکز خرما سایر
خرما استعمران خوزستان

انواع خرمای اسنعمران در مرکز خرما سایر

خرمای سایر به علت اینکه به طور مستقیم از باغداران استان هایی مثل استان خوزستان تهیه می شود، با قیمتی بسیار مناسب به دست مشتری می رسد بنابراین اطمینان داشته باشید خرمای سایری که از ما دریافت خواهید کرد ، بدون واسطه و با کمترین قیمت ممکن به دست شما خواهد رسید. بهترین خرما سایر را می توان خرما سایر سوپر سلکت و سلکت نامید و البته بر اساس هسته، خرمای سایر ( استعمران ) را بنا به میل خودتان با هسته و یا بدون هسته ، به صورت چیپس شده و با طعم های متنوعی از جمله طعم کاکائو ، دارچین ، قهوه و نارگیل سفارش و تحویل می گیرید.

 

مرکز خرما سایر
خرما استعمران بسته بندی شده

اهمیت بسته بندی خرمای سایر

به علاوه ی تمامی موارد فوق، بسته بندی محصول طبق سفارش خود خریدار در بسته های کوچک، متوسط و …..یا در کارتن های ۵ و ۱۰ کیلویی عرضه می شوند. از قدیم در مرکز خرما سایر انواع خرما برای صادرات و یا بازار داخل با توجه به کیفیت و ماندگاری و نحوه حمل و نقل و نگهداری قیمت گذاری شده است. مجموعه و شرکت ما جهت تامین خرمای دست اول و درجه یک سایر ، برای بازار های داخلی و خارجی آماده است. بسته بندی اهمیت ویژه ای در استاندارد وبهداشت و نگهداری خرما دارد.

مدیریت مشاوره رایگان، خرید و فروش این محصول:
جواد تهمتن
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09153847832
پست الکترونیکی: Araddatespalm@yahoo.com
آدرس سایت: www.araddatespalm.ir

مطلب پیشنهادی

خرمای صادراتی سایر یا استعمران

فروش خرمای صادراتی سایر یا استعمران ایران

خرمای صادراتی سایر یا استعمران یکی از پر فروش ترین ارقام ایران می باشد. فروش …

دیدگاهتان را بنویسید