خرما استعمران یا خرما سایر
پنج شنبه , دی ۲۵ ۱۳۹۹
خانه / خرما استعمران / خرما استعمران خوزستان / مرکز تولید انواع خرما استعمران خوزستان
تولید انواع خرما استعمران

مرکز تولید انواع خرما استعمران خوزستان

خوزستان مرکز تولید انواع خرما استعمران در ایران می باشد. هرساله بخش اعظم  تولید خرما استعران یا سایر به کشورهای جهان با انواع بسته بندی ۵ الی ۱۰ کیلو گرمی صادر می گردد. در این مقاله شما را با بزرگترین مراکز تولید خرما استعمران در این استان آشنا می کنیم.

انواع خرما استعمران خوزستان

انواع خرما استعمران کدام اند؟

همانطور که می دانید محصولات باغی بر خلاف سایر محصولات از جمله تن ماهی و خیلی محصولات دیگر کیفیت یک دستی ندارند، به عبارت دیگر سایز و رنگ های متغیر دارند.
اما وجود تولید کنندگان خرما استعمران تازه و با کیفیت باعث شده این محصولات باغی تا حدودی با سورتی که صورت می گیرد یکدست شده و به مراتب برای بازار هدف داخل و صادرات مناسب تر شوند.
طبق سنوات قبل و همچنین در حال حاضر شرکت های ذکر شده خرما استعمران یا همان خرما سایر را در خوزستان بر اساس تعداد در هر کیلو گرم در طبقات مختلف گرید بندی یا طبقه بندی می کنند.
یکی از عرف ترین طبقه بندی انواع بسته بندی خرما استعمران به شرح زیر می باشد:

  • خرما استعمران سوپر سلکت
  • خرما استعمران سلکت
  • خرما استعمران در هم
  • خرما استعمران جی آی کیو
  • خرما استعمران اف ای کیو

مرکز خرما استعمران

مراکز تولید انواع خرما استعمران در خوزستان

همان طور که اشاره شد استان پهناور خوزستان مهد کاشت و برداشت خرما استعمران در ایران می باشد.
از آن جا که پراکندگی کاشت و برداشت خرما استعمران در خوزستان در چندین منطقه می باشد. بدیهی است که کیفیت و ظاهر و رنگ محصول هر منطقه باهم متفاوت باشد.
از این رو قیمت خرما استعمران تولید شده در هر منطقه می تواند متفاوت باشد. این تفاوت عمدتا بر اساس رنگ، سایز و ظاهر خرما می باشد.
از بزرگترین مراکز خرما استعمران در خوزستان می توان به مناطق شادگان، کارون، اهواز و خرم شهر اشاره کرد.

تولید خرما استعمران

تولید انواع خرما استعمران با بسته بندی تحت برند

همانطور که می دانید خرما استعمران جمع آوری شده از نخلستان های اشاره شده مناسب برای صادرات یا عرضه به بازار نمی باشند. این محصولات پس از جمع آوری از نخلستان ها به کارگاه ها و کارخانه بسته بندی انواع خرما استعمران در خوزستان و حتی در سایر استان های از جمله تهران، اصفهان و مشهد انتقال داده میشوند.
خرما استعمران برداشت شده طی فرایندی سورت یا گرید بندی شده سپس شستشو و خشک می شود.
در نهایت در این مرحله مجموعه متناسب با سفارش مشتری محصول را در روغن آغشته می کنند.این موضوع به زیبایی ظاهر خرما و همچنین مشتری پسندی محصول کمک بهتری  می کند. در انتها محصول اماده بسته بندی قرار می گردد. اینجاست که تنوع بازار باعث شده که مشتریان انواع بسته بندی مختلف را انتخاب کنند.

مجموعه با مرکز فعالیت در شادگان استان خوزستان این امکان را دارد که این محصول را در انواع بسته بندی تحت برند شما تامین و عرضه کنند. عمده ترین نوع بسته بندی خرما استعمران که در حال حاضر مشتریان برای بازار هدف خود انتخاب می کنند کارتن های ۵ الی ۱۰ کیلو گرمی به صورت فله می باشد. شما می توانید با مجموعه ما در ارتباط باشید و خرما استعمران خوزستان با بسته بندی مد نظر خود سفارش دهید.
مدیریت مشاوره رایگان، خرید و فروش این محصول:
جواد تهمتن
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09153847832
پست الکترونیکی: Araddatespalm@yahoo.com
آدرس سایت: www.araddatespalm.ir

مطلب پیشنهادی

صادرات خرما استعمران

صادرات خرما استعمران یا سایر خوزستان

صادرات خرما استعمران یا سایر خوزستان اگر به صورت حرفه ای و تخصصی صورت گیرد، …

دیدگاهتان را بنویسید