خرما استعمران یا خرما سایر
چهارشنبه , دی ۲۴ ۱۳۹۹
خانه / خرما استعمران / قیمت خرما استعمران صادراتی با قیمت ارزان
قیمت خرما استعمران صادراتی
قیمت خرما استعمران

قیمت خرما استعمران صادراتی با قیمت ارزان

قیمت خرما استعمران صادراتی به عواملی مانند کیفیت و سایز خرما و منطقه ای که در آن جا کشت می شود دارد و همچنین خرمای صادراتی با قیمت ارزان برای شرکت ها و بازرگانی های بزرگ توانایی تهیه و تامین وجود دارد.

خرما یکی از خوراکی هایی است که در کشورمان طرفداران زیادی دارد. خرما سرشار از بسیاری مواد معدنی، ویتامین ها و پروتئین ها می باشد و برای بهبود فقر آهن و کم خونی بسیار موثر است . این میوه به قدری ارزشمند و مفید به شما می رود که در تمام جهان شناخته شده است و مورد مصرف قرار می گیرد. قیمت خرما استعمران متنوع است و عوامل متعددی در تعیین قیمت موثر است.

 

قیمت خرما استعمران
خرما استعمران خوزستان

قیمت خرما استعمران صادراتی

خرمای استعمران نخلستان های ایران، از مهم ترین محصولات صادراتی خرمای کشور مان به حساب می آید . خرمای استعمران دارای کیفیت و درجه بندی های مختلفی است و البته همان طور که می دانید هر چقدر سایز و کیفیت و رنگ و طعم خرما بهتر و مقبول تر باشد قیمت آن هم بیشتر است. قیمت خرما سایر متناسب با بازار و تقاضای خرما، خرید و فروش می شود. در خوزستان ارقام متنوعی از خرما کشت و پرورش می شود که مهمترین آن ها خرما کبکاب، زاهدی و برحی است. برای صادرات خرما سایر بایستی که قوانین گمرک و گواهی بهداشت نباتی اخذ گردد.

 

قیمت خرما استعمران
خرما سایر مرغوب ارزان قیمت

خرمای سایر ازان قیمت

خرمای استعمران بیشتر در استان خوزستان پرورش داده می شود و حدود سی در صد از خرماهای استعمران این استان به صادرات می رسد و تهیه و تامین و آماده سازی و فرآوری بدون واسطه و با قیمت ارزان از طریق این مجموعه هماهنگ و تهیه می شود. خرمای استعمران با نام های خرمای سایر و سعمران نیز شناخته شده است و از ارقام نیمه خشک به حساب می آید. خرمای استعمران به دلیل کیفیت و طعم بسیار عالی ای که دارد به کشور های مختلفی همچون اوکراین، انگلیس، گرجستان و اندونری صادر می شود. به همین دلیل است که خرمای استعمران ایران مهم ترین رقم خرمای ایرانی در سطح بازار های جهانی محسوب می شود. خرما استعمران به صورت فله، کارتنی، در جعبه های ۵۰۰ گرمی عرضه می شود.

مدیریت مشاوره رایگان، خرید و فروش این محصول:
جواد تهمتن
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09153847832
پست الکترونیکی: Araddatespalm@yahoo.com
آدرس سایت: www.araddatespalm.ir

مطلب پیشنهادی

شرکت پخش اینترنتی خرما استعمران شادگان

شرکت پخش اینترنتی خرما استعمران شادگان

شرکت تولیدی ما با پخش اینترنتی خرما استعمران شادگان شرایط خرید مستقیم را برای تجار …

دیدگاهتان را بنویسید