خرما استعمران یا خرما سایر
جمعه , دی ۲۶ ۱۳۹۹
خانه / خرما سایر / فروش خرما سایر با بهترین قیمت
فروش خرما سایر
فروش خرما سایر

فروش خرما سایر با بهترین قیمت

فروش خرما سایر که یکی از ارقام خرمای منحصر به فرد می باشد و در آمریکا و اروپا شناخته شده است با بهترین قیمت و با تهیه و تامین در سریع ترین زمان از طریق این مجموعه صورت میگیرد.
خرمای سایر بهترین نوع خرمای صادراتی ایران می باشد و بیشترین صادرات آن به کشورهای کانادا، استرالیا، آمریکا، انگلیس، آلمان، فرانسه، مالزی، هند، روسیه و امارات و دیگر کشور ها است.

خرمای سایر نیمه خشک بوده و نیاز به نگهداری در سرد خانه ندارد به همین دلیل تازگی خود را حفظ می کند. بدون سردخانه عمر ماندگاری این خرما به هجده ماه هم می رسد و ماه برداشت این محصول نیز در شهریور ماه می باشد. قیمت فروش خرما سایر هم به مجموعه ای از این عوامل بستگی دارد که یکی از آن ها شرایط نگهداری مطلوب است.

 

فروش خرما سایر
فروش بهترین خرما سایر

خرید و فروش خرما سایر

خرمای سایر به طور مستقیم از باغداران استان هایی مثل استان خوزستان تهیه می شود و با قیمتی بسیار مناسب به دست مشتری می رسد. بنابراین اطمینان داشته باشید خرمای سایر درجه یک که از ما دریافت خواهید کرد ، با کمترین و مناسب ترین قیمت به دست شما خواهد رسید.

فروش خرما استعمران با هسته و بدون هسته بیشترین سهم بازار را دارند و طعم های مختلف خرما آن را می تواند برای خریدار جذاب تر کند.

فروش خرما سایر
خرما سایر کیلویی

فروش خرما استعمران کیلویی

امروزه بسیاری از محصولات باغی هم به شکل فله و هم به صورت بسته بندی شده به فروش می رسند و علاوه بر رعایت کیفیت و استاندارد نوع بسته بندی و کیفیت آن هم به میزان قابل توجهی در قیمت و فروش محصول تاثیرگذار است.

مجموعه و شرکت ما جهت تامین خرمای دست اول و درجه یک سایر، خرما پیارم و خرمای زاهدی و ارقام دیگر خرما برای بازار های داخلی و خارجی فعالیت می کند و آماده هر گونه همکاری است.

مدیریت مشاوره رایگان، خرید و فروش این محصول:
جواد تهمتن
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09153847832
پست الکترونیکی: Araddatespalm@yahoo.com
آدرس سایت: www.araddatespalm.ir

مطلب پیشنهادی

خرمای صادراتی سایر یا استعمران

فروش خرمای صادراتی سایر یا استعمران ایران

خرمای صادراتی سایر یا استعمران یکی از پر فروش ترین ارقام ایران می باشد. فروش …

دیدگاهتان را بنویسید