خرما استعمران یا خرما سایر
پنج شنبه , دی ۲۵ ۱۳۹۹
خانه / خرما استعمران / فروش خرما استعمران صادراتی ایران
فروش خرما استعمران صادراتی

فروش خرما استعمران صادراتی ایران

فروش خرما استعمران صادراتی از طریق این وب سایت به طور عمده صورت می گیرد. مجموعه ما خرما استعمران صادراتی ایران را با کیفیت ممتاز و درجه یک به صورت حضوری و آنلاین (اینترنتی) عرضه می کند. بنابراین جهت خرید و فروش خرما استعمران صادراتی ایران با انواع بسته بندی به صورت مستقیم می توانید اقدام کنید.

خرما سایر صارداتی

معرفی انواع خرما صادراتی ایران

ایران عزیز از نظر آب و هوایی یکی از بهترین کشورها می باشد. علاوه بر این موضوع ایران از نظر کشاورزی و باغداری و تولید برخی کالا ها از جمله خرما، بادام، زعفران و پسته در رتبه های بسیار بالایی قرار دارد. شرایط آب و هوایی استان های جنوبی ایران باعث شده بهترین و بسیاری از انواع خرما جهان در ایران کاشت و برداشت شود.
زحمات دلسوزانه کشاورزان، همچنین خاک حاصلخیز، آب شیرین، شرایط اب و هوایی مناسب و تولید انواع خرما به صورت ارگانیک و عدم استفاده از کود های شیمیایی باعث شده خرما های ایرانی شهرت جهانی داشته و به صورت ارگانیک تولید شود. هرساله علاوه بر بازار داخل تقاضای زیادی برای صادرات خرما از ایران به کشورهای جهان داشته باشند.
اما مجموعه ما خرماهای تولید شده در کشور را به دو دسته تجاری و غیر تجاری تقسیم می کند.
انواع خرما تجاری عبارت اند از محصولاتی که به صورت عمده و در تناژ بالا تولید می گردد. در نتیجه این محصولات علاوه بر بازار داخل می توانند نیاز صادرات خرما را نیز تامین کنند.
از جمله این ارقام می توان به خرما مضافتی، خرما کلوته یا کلیته، خرما پیارم، خرما استعمران یا سایر، خرما زاهدی یا قصب، خرما یا رطب کبکاب، خرما ربی، خرما خاصویی و…اشاره کرد. این ارقام  هرساله در صدر صادرات انواع خرما از ایران می باشند.
اما انواع خرما که حالت غیر تجاری دارند به صورت پراکنده و به مقدار و حجم کم تولید می گردد. به عبارت دیگر حجم تولید آن ها ان قدر بالا نیست که بتواند در بازار بین الملل برای آن بازاریابی کرد و به صرفه نیست و پشتبند سفارش نخواهد داشت.

خرما استعمران صادراتی

خرما استعمران صادراتی ایران

همان طور که در بالا اشاره شد خرما صادراتی سایر یا استعمران ایران جزو ارقام صاراتی ایران می باشد. بخش اعظمی از این محصول تولید شده به سایر کشورها جهان صادر می شود.
خرمای سایر یا استعمران صادراتی ایران تمام فاکتورهای تجار یا مصرف کنندگان خارجی را دارد. از این رو بدیهی است که تقاضا برای آن رو به افزایش باشد.
از جمله این موارد به قیمت مناسب، ماندگاری بالا، امکان شستشو بدون اینکه به بافت آن آسیب برسد اشاره کرد.

استان خوزستان بزرگترین مرکز تولید خرما صادراتی استعمران در ایران می باشد.

قیمت خرمای سایر صادراتی

قیمت فروش خرما استعمران صادراتی در ایران

دراینجا ما خریدار بهترین خرما استعمران صارداتی ایران را به دو دسته تقسیم می کنیم.افرادی که سالیان دراز در این زمینه فعالیت می کنند و افرادی که جدیدا در این حوزه شروع به فعالیت کرده اند.
تجار قدیمی یا سنتی با توجه به تجربه و شناخت کافی نسبت به تولیدکنندگان یا برخی از نخلداران ترجیح می دهند به صورت پیش خرید نخلستان یا خرید عمده این محصول در ابتدای فصل برداشت خرما استعمران فعالیت می کنند.
خریداران یا فعالان ترجیحا جدید پس از بازار یابی دقیق و شناخت  کافی نسبت به بازارهدف این محصول را از تولید کنندگان خریداری کرده و درنهایت به بازار هدف (کشور مقصد) یا مشتری خود عرضه می کنند.
بنابراین تقاضا برای خرید و فروش خرما استعمران صادراتی از ایران از زمان برداشت محصول (شهریور ماه) آغاز می شود و تقریبا تا پایان ماه رمضان همان سال و یا شروع اوایل تابستان ادامه خواهد داشت .
مجموعه ما مرکز فعالیت در شادگان خوزستان جهت فروش خرماسایر یا استعمران صادراتی با انواع بسته بندی و گریدهای مختلف می تواند به شما همکاری کند.
وجود مجموعه ما د راین منطقه یا پیش خرید نخلستان در ابتدا فصل باعث شده بتوانیم خرما استعمران صادراتی با قیمت مناسب و منصفانه به بازار عرضه کنیم.

مدیریت مشاوره رایگان، خرید و فروش این محصول:
جواد تهمتن
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09153847832
پست الکترونیکی: Araddatespalm@yahoo.com
آدرس سایت: www.araddatespalm.ir

مطلب پیشنهادی

شرکت پخش اینترنتی خرما استعمران شادگان

شرکت پخش اینترنتی خرما استعمران شادگان

شرکت تولیدی ما با پخش اینترنتی خرما استعمران شادگان شرایط خرید مستقیم را برای تجار …

دیدگاهتان را بنویسید