خرما استعمران یا خرما سایر
جمعه , دی ۲۶ ۱۳۹۹
خانه / خرما استعمران / فروش خرما استعمران شادگان با قیمت ارزان
فروش خرما استعمران
فروش خرما استعمران

فروش خرما استعمران شادگان با قیمت ارزان

فروش خرما استعمران در شهریور ماه در منطقه شادگان و کارون آغاز می شود و حتی چند ماه قبل از این تاریخ هم با قیمت ارزان توسط  تجار و بازرگانان پیش خرید می شود.

خرما میوه ای است استوانه ای نوک دار و منفرد و تک دانه و همچنین میوه ای خوش خوراک که بسیار هم مغذی است. وزن خرما بسته به نوع آن چیزی حدود دو تا شصت گرم با طولی حدود هجده تا بیست میلی متر می باشد. تعداد انواع خرما بالغ بر چهارصد نوع مختلف می رسد که یکی از مرغوب ترین گونه های آن خرما ی استعمران که به خرمای سعمران هم شناخته می شود و به این ترتیب فروش خرما استعمران با کیفیتی عالی انجام می شود.

 

فروش خرما استعمران
خرمای استعمران ایران

خرمای مشهور نخلستان های ایران

نخلستان های خرمای استعمران موجود در ایران مهم ترین رقم صادراتی خرما ی کشور به حساب می آیند. خرمای کشت و پرورش و تولید شده در شادگان و کارون به دلیل قند سالم و کیفیت عالی اش بازار فروش بزرگی را به خود اختصاص داده است. مهم ترین مشتریان خارجی این محصول کشورهای همسایه، کشوهای اروپایی و حتی کشورهای آسیای میانه است. خرمای استعمران جزو دسته خرما های نیمه خشک به حساب می آید که فروش این خرما با قیمتی ارزان صورت می گیرد.

 

فروش خرما استعمران
خرما استعمران کارون

قیمت فروش خرما استعمران

به دلیل زیاد شدن دلالان و واسطه ها در بازار خرمای سایر، می توان شاهد نوسانات سرسام آور قیمت بود اما این مجموعه توانسته است فروش خرما استعمران مورد نیاز را به صورت عمده و با قیمت ارزان آغاز کرده و البته این امر نه تنها در نوع خرمای سایر مورد توجه است بلکه برای فروش ارقام دیگر خرما مانند، خرمای زاهدی، خرمای کلوته و ……هم در نظر گرفته شده است.، این نوع خرما را با قیمتی کاملا ارزان تر نسبت به دیگر برند ها آماده ی توزیع به مشتری کرده ایم. زیرا خرمای استعمران شادگان به این ترتیب با کیفیتی خوب و بدون هیچ واسطه و دلالی و به صورت مستقیم از تولید به عرضه و مصرف میرسد.

مدیریت مشاوره رایگان، خرید و فروش این محصول:
جواد تهمتن
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09153847832
پست الکترونیکی: Araddatespalm@yahoo.com
آدرس سایت: www.araddatespalm.ir

مطلب پیشنهادی

شرکت پخش اینترنتی خرما استعمران شادگان

شرکت پخش اینترنتی خرما استعمران شادگان

شرکت تولیدی ما با پخش اینترنتی خرما استعمران شادگان شرایط خرید مستقیم را برای تجار …

دیدگاهتان را بنویسید