خرما استعمران یا خرما سایر
پنج شنبه , دی ۲۵ ۱۳۹۹
خانه / خرما استعمران / فروش خرمای صادراتی سایر یا استعمران ایران
خرمای صادراتی سایر یا استعمران

فروش خرمای صادراتی سایر یا استعمران ایران

خرمای صادراتی سایر یا استعمران یکی از پر فروش ترین ارقام ایران می باشد. فروش خرمای سایر یا استعمران ویژه صادرات از طریق مجموعه ما به صورت حضوری یا آنلاین( اینترنتی ) امکان پذیر می باشد. بنابراین جهت خرید خرما صادراتی سایر یا استعمران با انواع بسته بندی هم اکنون می توانید با مجموعه ما همکاری کنید.

خرمای صادراتی استعمران

خرمای سایر یا استعمران ایران

همانطور که می دانید خرمای ایرانی به دلیل کیفیت و طعم مناسب و از همه چیز مهم تر قیمت مناسبی که دارد شهرت عام و خاص در جهان است.
هرساله بیش از  یک میلیون تن در ایران کاشت و برداشت می شود و با توجه به شرایط هرسال بخشی از میزان تولید شده صادر می گردد. از جمله ارقامی که هر ساله محصول تولید شده آن به بازارهای جهانی صادر می گردد، خرمای سایر یا استعمران را می توان نام برد.
این محصول جزو خرماهای ارزان ایران می باشد. بنابراین خیلی از کشورهای که به دنبال خرماهای نسبتا ارزانی ایران هستند این محصول را  برای بازار هدف خود انتخاب می کنند. علاوه بر بحث قیمت، ماندگاری بسیار خوب این محصول و فرایند ضدعفونی که تولید کنندگان خرما استعمران انجام می دهند باعث شده محبویت این محصول برای کشورهای خارجی مخصوصا در زمان حمل و نقل آن بسیار جذاب باشد.
توجه به فرایند جمع آوری و سورتینگ دقیق تر و حرفه ای و نوع بسته بندی مناسب، زیبا و محکم باعث شده صادرات خرما استعمران مرغوب از ایران قوت بیشتری بگیرد.

فروش خرما سایر ایران

خرمای سایر یا استعمران خوزستان

همانطور که می دانید خوزستان یکی از استان های جنوب غربی ایران می باشد. تقریبا دو پنجم این استان به صورت کوهستانی و سه پنجم آن جلگه ای است.
هم چنین وجود رودهای بزرگ در این استان توانسته جلگه های خوزستان را سیراب کرده و برای کشاورزی و برداشت خرما سایر یا استعمران شرایط مناسبی فراهم کند.
در واقع خرمای صادراتی سایر یا استعمران مختص این استان می باشد. به جرات می توان گفت همه رقم استعمران صادر شده در این استان کاشت و برداشت می شود. وجود کارگاه ها و کارخانه های موجود در این استان و شهرستان های وابسته به آن مانند شادگان، کارون و … باعث شده این محصول با سورت باغی بتواند با کیفیت بهتر پس از شستشو و روغن کاری بسته بندی شده و صادر گردد.

فروش خرمای صادراتی استعمران

فروش خرمای صادراتی سایر یا استعمران

با شروع اولین موج گرما و شرجی شدن هوا و فصل خرما پزان در اوایل شهریور ماه زمان کاشت و برداشت و در نتیجه فرآیند خرید و فروش خرما صادراتی سایر یا استعمران آغاز می گردد.
بنابراین فعالیت تولید کنندگان، تجار و فعالین این حوزه اعم از داخلی و خارجی آغاز می گردد. از بزرگترین فروشندگان خرما استعمران کارخانه ها و کارگاه های متمرکز در شهرستان های استان خوزستان می باشد.
از جمله این مراکز می توان به شهرستان های شادگان، کارون، اهواز، خرمشهر، ابادان اشاره کرد. از انجا که کیفیت و یا ظاهر محصولات برداشت شده در این مناطق متغیر است بنابراین قیمت فروش خرمای صادراتی سایر یا استعمران می تواند تا حدودی متغیر باشد.
مجموعه ما با خدمات تامین، سورتینگ و بسته بندی در شادگان فعالیت داشته و اقدام به فروش خرما صادراتی سایر یا استعمران می کند. اگر به دنبال تهیه نمونه مرغوب و با کیفیت این محصول برای صادرات از ایران هستید هم اکنون می توانید با مجموعه ما ارتباط برقرار کنید.

مدیریت مشاوره رایگان، خرید و فروش این محصول:
جواد تهمتن
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09153847832
پست الکترونیکی: Araddatespalm@yahoo.com
آدرس سایت: www.araddatespalm.ir

مطلب پیشنهادی

شرکت پخش اینترنتی خرما استعمران شادگان

شرکت پخش اینترنتی خرما استعمران شادگان

شرکت تولیدی ما با پخش اینترنتی خرما استعمران شادگان شرایط خرید مستقیم را برای تجار …

دیدگاهتان را بنویسید