خرما استعمران یا خرما سایر
چهارشنبه , دی ۲۴ ۱۳۹۹
خانه / خرما استعمران / فروشندگان عمده خرما استعمران شادگان
فروشندگان عمده خرما استعمران

فروشندگان عمده خرما استعمران شادگان

فروشندگان عمده خرما استعمران بیشتر در استان خوزستان و شهرستان های آن می باشد. یکی از بزرگترین مراکز تولید خرما سایر یا استعمران منطقه شادگان می باشد. مرکزیت خدمات تولید و بسته بندی مجموعه ما، در این منطقه می باشد.

فروش عمده خرما استعمران

خرما استعمران چیست؟

خرما استعمران یکی از از ارقام پر صادرات استان خوزستان و ایران می باشد. در واقع خوزستان مرکز تولید انواع خرما استعمران در ایران می باشد.
این محصول با نام خرما استعمران در سازمان جهانی مالکیت فکری ثیت جهانی شده است. این رقم به دلیل ماندگاری بالا و قیمت مناسب توسط بسیاری از کشورهای اروپایی و آسیایی تقاضا می شود.
از ویژگی های ظاهری خرما استعمران می توان به شکل بیضی و بافت نیمه خشک و رنگ قهوه ای آن اشاره کرد.
لازم به ذکر است علاوه براین محصول ارقام دیگری در این منطقه کاشت و برداشت می شود.
این ارقام شامل : خرما دیری، خرما فرسی، خرما شکری،خرما گنتار، خرما حلاوی، خرما اشگر، خرما شکری و خرما بریم می باشد.

فروشندگان خرما استعمران شادگان

خرما سایر یا استعمران شادگان

همان طور که اشاره شد استان خوزستان مهد کاشت و برداشت و در نهایت تولید انواع خرما استعمران در ایران می باشد.
یکی از بزرگترین توابع این استان، منطقه شادگان است. سطح زیر کشت نخیلات، طبق امار جهاد کشاورزی این شهرستان بیش از ۱۳ هزار و ۵۰۰ هکتار بوده و شامل انواع خرما می شود. از این سطح زیر کشت تقریبا ۱۰ هزار هکتار نخل های بارور می باشد.
از این سطح زیر کشت با توجه به شرایط اب و هوایی و میزان بارش پیش بینی می شود بیش از ۱۰۰ هزار تن انواع خرما برداشت شود.
تقریبا ۸۰ درصد این ارقام خرما سایر یا استعمران است. بنابراین طبق این امار، شادگان یکی از بزرگترین مرکز فروش انواع خرما سایر خوزستان می باشد.

فروشندگان عمده خرما استعمران

فروشندگان عمده خرما استعمران شادگان

تقریبا نیمه دوم شهریور ماه زمان برداشت انواع خرما استعمران در منطقه شادگان است. در ابتدا کشاورزان و نخل داران از فروشندگان عمده خرما استعمران در منطقه شادگان می باشند. سپس بسیاری از تجار و فعالین در این عرصه این محصول را از نخلستان ها به صورت پیش خرید یا در زمان برداشت محصول اقدام به خرید می کنند.
بسیاری از فعالین در این زمینه طی فرآیندی محصول را شستشو ،خشک و در نهایت  متناسب با سفارش روغن کاری می کنند. سپس این محصول را در انواع بسته بندی متناسب با سفارش با هسته یا بدون هسته پکینگ کرده و به بازار داخل و خارج صادر می کنند.

علاوه براین موضوع با توجه به تقاضا بالا برای صادرات خرما استعمران خوزستان این محصول بسیاری از صاحبین برند و شرکت ها و تولیدی های مختلف در سایر شهرها از جمله: تهران، مشهد، اصفهان، تبریز و … با ارسال کارتن های مخصوص و تحت برند خود این محصول را خریداری می کنند.

مجموعه ما با مرکز فعالیت در شادگان یکی از فروشندگان عمده خرما استعمران به بازار داخل و سایر کشورها از جمله کانادا، انگلیس، روسیه، امارات، هند، افغانستان، تاجیکستان، چین و …  می باشد. جهت تامین، سورتینگ، بسته بندی (تحت برند) هم اکنون می توانید با ما همکاری کنید.
مدیریت مشاوره رایگان، خرید و فروش این محصول:
جواد تهمتن
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09153847832
پست الکترونیکی: Araddatespalm@yahoo.com
آدرس سایت: www.araddatespalm.ir

مطلب پیشنهادی

شرکت پخش اینترنتی خرما استعمران شادگان

شرکت پخش اینترنتی خرما استعمران شادگان

شرکت تولیدی ما با پخش اینترنتی خرما استعمران شادگان شرایط خرید مستقیم را برای تجار …

دیدگاهتان را بنویسید