خرما استعمران یا خرما سایر
پنج شنبه , دی ۲۵ ۱۳۹۹
خانه / خرما استعمران / صادرات خرما استعمران یا سایر خوزستان
صادرات خرما استعمران

صادرات خرما استعمران یا سایر خوزستان

صادرات خرما استعمران یا سایر خوزستان اگر به صورت حرفه ای و تخصصی صورت گیرد، می تواند حاشیه سود بسیار مناسب برای تجار و فعالین این حوزه در پی داشته باشد. اما قبل از صادرات انواع خرما استعمران یا سایر ایران لازم است به نکات بسیار مهم این مقاله توجه شود.
به عبارت دیگر قبل از صادرات خرما استعمران ایران چه کاری باید انجام دهیم و به چه نکاتی باید توجه کنیم؟ و چگونه این محصول را صادر کنیم؟

صادرات خرما استعمران یا سایر

قبل از صادرات خرما استعمران چه کار باید کرد؟

فروش خرما استعمران به جامعه ای که که خارج از مرزهای ما است و همچنین دارای آداب و رسوم متفاوتی است در گرو اطلاعات کافی از آن جامعه می باشد.
قبل از صادرات خرما استعمران یا همان سایر ابتدا لازم است اقتصاد کشور مقصد و همچنین فرهنگشان و قوانین گمرگی آن ها را مورد رصد و بررسی قرار دهیم. البته نگفته نماند روابط سیاسی دو کشور نیز می تواند در موفقیت بیشتر و کاهش ریسک شما کمک کند.
برای اینکه بتوانیم در فروش خرما استعمران به مقصد و مصرف کنندگان نهایی نتایج به مراتب بهتری بگیریم می بایست رفتار خریداران محصول و همچنین سبک زندگی آن ها و نیاز و علایقشان مورد مطالعه و بررسی قرار دهیم .
این موارد نکاتی است که تنها مدیران موفق و حرفه ای بیشتر به آن ها توجه می کنند.
توجه به همین نکات باعث بازاریابی دقیق وهمچنین متمایز کردن شما از سایر رقبا می شود. به عنوان مثال فرض کنید گریدی از خرما استعمران را برای کشور مقصد انتخاب می کنیم که از لحاظ قیمتی و ظاهری برای ان منطقه مناسب نباشد. در ان صورت شما دچار ضرر بسیار فراوانی خواهید شد و همچنین عکس این موضوع نیز صادق است.

صادرات خرما استعمران خوزستان

مراحل صادرات خرما استعمران یا همان خرما سایر

جهت موفقیت در صادرات انواع خرما استعمران یا سایر می بایست علاوه بر موارد ذکر شده در بالا بر قوانین بین المللی نیز توجه ویژه ای شود.
بنابراین باید برای خود استراتژی داشته باشیم و مراحل مختلفی را برای استراتژیِ خود تعیین کنیم.
به عنوان مثال مراحل تولید، خرید و بسته بندی و آماده سازی خرما استعمران بررسی شود و سپس به شرایط امور گمرکی کشور ایران و کشور مقصد توجه شود و نکته مهم تر شرایط انتقال پول مورد بررسی قرار گیرد. ازآن جایی که تحریم های بانکی برای کشور ما وجود دارد می بایست مکانیزم مناسبی را برای انتقال وجه برای خرما استعمران و بابت این موضوع در نظر قرار گیرد.

نکته دیگر اگر شما دراین زمینه مهارت بسیار خوبی دارید حتما شما می توانید به مراتب بهتر عمل کنید. اما اگر تخصصی ندارید جای نگرانی نیست، چرا که مجموعه ما با تجربه ی کافی دراین زمینه می تواند بر فرآیند تامین، سورتینگ و در نهایت صادرات خرما استعمران به شما کمک کند.

سپس می بایست شناخت کافی نسبت به بازار هدف خود داشته باشیم. شاید این مورد یکی از سخت ترین بخش های فرایند صادارت خرما استعمران از کشور ایران به کشور مقصد باشد.
پس ازاین موضوع باید بررسی کنیم کدام نوع خرما استعمران ایران برای بازارهدف شما مناسب است.
از انجا که خرما استعمران بر اساس سایز، رنگ ومنطقه طبقه بندی می گردد. بنابراین توجه شود که جامعه بازار هدف شما به دنبال محصول سالم و قیمت مناسب است یا به دنبال محصول درشت اما با قیمت بالاتر است.

خرما سایر خوزستان

فروش عمده خرما استعمران خوزستان

همانطور که می دانید خرما استعمران به علت ماندگای بالا و قیمت مناسب و صادرات راحت یکی از ارقام پرصادرات ایران می باشد.
بسیاری از کشورها خرما استعمران را با هسته و بدون هسته در غالب چیپس خرما از ایران خریداری می کنند.
اما به طور کلی شما پس از بازاریابی دقیق محصول یا همان خرما استعمران و پیدا کردن مشتری می بایست برای مشتری خود پرفرما یا پیش فاکتور که شامل اطلاعات و قیمت محصول می باشد ارسال کنید.
پس از ارائه پرفرما می بایست قرار داد صادارتی با خریدار خرما استعمران را تنظیم کنید. بحث قرار داد بسیار حائز اهمیت می باشد.

پیشنهاد می شود اگر در این زمینه تخصص ندارید از متخصصین این کار مشاوره دریافت کنید و تا دچار مشکل نشوید انتخاب بسته بندی مناسب جهت ارسال و حمل و نقل کالا بسیار اهمیت دارد از همه چیز مهم تر اطلاعاتی که برای اجازه صادرات کالا از گمرک داده می شود بر روی کارتن ها دقیق و کافی باید باشد.
سپس باید برای اجازه خروج کالا ازکشور وهمچنین اجازه ورود کالا به کشور مقصد باید مجوزات لازم از جمله گواهی بهداشت، استاندارد، قرنطینه و ضدعفونی و…از سازمان های مختلف تهیه گردد. همچنین می بایست به امور گمرکی از جمله تعیین ارزشی کالا، اظهار کالا به گمرک ایران، و همچنین توافق با شرکتهای حمل و نقل بیمه صورت گیرد.
پس از این موضوع می بایست برای مشتری فاکتور ارسال شود و پس از اخذ گواهی مبدا می توانیم کالا یا صادر یا ارسال کنیم. ازان جا که انتقال وجه خرمای استعمران خریداری شده بحث طولانی می باشد.
دراین مقاله اشاره بر این موضوع صرف نظر می کنیم.
از جمله از بزرگترین کشورهای خریدار خرمای استعمران خوزستان می توان به کانادا، استرالیا، امارات، قزاقزستان، ترکیه، روسیه، هند، انگلستان، عراق همچنین کشورهای آفریقای جنوبی ، افغانستان، اکراین، تاجیکستان، چین، کویت، لبنان و مالزی اشاره کرد.
جهت فروش خرما استعمران صادراتی ایران به صورت عمده و در تناژ بالا درانواع بسته بندی ۵ الی ۱۰ کیلو گرمی و بسته بندی کوچک به کشور های ذکر شده هم اکنون می توانید با ما ارتباط برقرار کنید.

مدیریت مشاوره رایگان، خرید و فروش این محصول:
جواد تهمتن
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09153847832
پست الکترونیکی: Araddatespalm@yahoo.com
آدرس سایت: www.araddatespalm.ir

مطلب پیشنهادی

شرکت پخش اینترنتی خرما استعمران شادگان

شرکت پخش اینترنتی خرما استعمران شادگان

شرکت تولیدی ما با پخش اینترنتی خرما استعمران شادگان شرایط خرید مستقیم را برای تجار …

دیدگاهتان را بنویسید