خرما استعمران یا خرما سایر
سه شنبه , دی ۲۳ ۱۳۹۹
خانه / خرما استعمران / شرکت پخش خرما استعمران شادگان
پخش خرما استعمران

شرکت پخش خرما استعمران شادگان

پخش خرما استعمران استان خوزستان و شهرستان های آن از جمله شادگان، کارون از طریق این وبسایت به صورت تازه و عمده صورت می گیرد. بسیاری از شرکت های و فروشگاه های داخلی و خارجی جهت فروش خرمای استعمران یا سایر به بازار های هدف خود با مجموعه هایی از جمله ما ارتباط برقرار کرده و این محصول را با قیمت مناسب و دست اول تحت برند خود خریداری می کنند.

پخش خرما استعمران شادگان

خرما استعمران شادگان و کارون

طبق آمار استان خوزستان در جنوب غربی ایران جزو ۳ استان برتر در تولید خرمای کشور می باشد. در واقع بیشترین سهم یا بزرگترین سهم تولید خرما استعمران در این استان صورت می گیرد. از لحاظ اقتصادی از ارزش صادراتی بسیار بالایی برخوردار می باشد.
یکی از بزرگترین مراکز تولید خرما استعمران در این استان شهرستان های شادگان و کارون است. در واقع با شروع فصل گرما اصطلاحا فصل خرما پزان که از اوایل شهریور ماه شروع می شود، زمان برداشت و در نهایت خرید و فروش خرما استعمران آغاز می گردد.
عمدتا محصول جمع اوری شده در مناطق کارون و شادگان به صورت خرما برداشت می شود. لازم به ذکر است که رطب استعمران یا همان سایر نیز از مطلوبیت و طعم بی نظیری برخوردار است. توصیه می شود حتما در زمان برداشت به صورت تازه خوری مصرف شود.

پخش خرما استعمران

پخش خرما استعمران تازه

همانطور که می دانید خرما استعمران همانند سایر محصولات باغی در یک بازه زمان از سال برداشت شده و سپس به دلیل نگه داری این محصول در محیط خشک و خنک امکان ماندگاری این محصول بالا می رود. بنابراین این کار باعث می شود امکان تامین این محصول طول سال این محصول می توان این محصول خرمای سایر یا استعمران را یکی از بهترین لذت ها این محصول تازه خوری آن می باشد.
به عبارت دیگر این محصول خرما استعمران به صورت رطب و خرما قابل  عرضه می باشد. از ان جا که شرایط نگهداری خرما استعمران نسبت به رطب آن راحت تر می باشد بسیاری از تولید کنندگان و نخل داران ترجیح می دهند این محصول را در مرحله خرما استعمران برداشت کنند.
هر دو این محصول در حالت تازه خوری ان بسیار خوشمزه و مطبوع و دلنشین می باشد.
از آن جا که  هر ساله مجموعه ما بهترین خرما استعمران با بالاترین سطح کیفی از نخلستان های کارون و شادگان برداشت می کند، بنابراین جهت عرضه و پخش خرمای استعمران تازه در بازار داخلی و خارجی با ما ارتباط برقرار کنید.

شرکت پخش خرما استعمران

فروش خرما استعمران به شرکت ها به صورت عمده

کیفیت مناسب، ماندگاری بالا و قیمت ارزان از دلایل مهم محبوبیت خرما استمعران یا سایر می باشد. از این رو تقاضا برای خرید و فروش انواع خرمای صادراتی سایر به افزایش است. همین مورد باعث شده شرکت های بسیاری در این زمینه فعالیت داشته باشند. بسیاری از شرکت ها در قالب بازرگانی یا تحت برند محصول را پس از بازاریابی خرما استعمران ایران را به مشتریان به فروش می رساند.
مجموعه ما مرکز فعالیت در جنوب استان خوزستان و شادگان توانسته با همکاری با بسیاری از این شرکت ها نیاز آن ها و مشتریان خود را برطرف نماید. اخیرا نیز بازایابی حرفه ای و شناخت بهتر خرما استعران یا سایر باعث شده بسیاری از شرکت ها و صاحبین برند و شرکت های داخلی نیز این محصول را از مجموعه هایی از جمله  مجموعه ما در شادگان در بسته بندی های مختلف کوچک و بزرگ خریداری کرده و به صورت مویرگی در فروشگاه های کوچک و بزرگ به فروش می رساند.

اگر شرکت و صاحب برند و یا در پخش خرما استعمران هستید، هم اکنون می توانید این محصول را با نام تجاری خود (تحت برند) جهت پخش خرما استعمران در بازار داخل با قیمت مناسب و به صورت مستقیم می توانید با مجموعه ما همکاری نمایید.
مدیریت مشاوره رایگان، خرید و فروش این محصول:
جواد تهمتن
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09153847832
پست الکترونیکی: Araddatespalm@yahoo.com
آدرس سایت: www.araddatespalm.ir

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی خرما استعمران صادراتی ایران

خرید اینترنتی خرما استعمران صادراتی ایران مزایای بسیاری دارد. مثلا شرایط را برای دسترسی هر …

دیدگاهتان را بنویسید