خرما استعمران یا خرما سایر
پنج شنبه , دی ۲۵ ۱۳۹۹
خانه / درباره ما
about estameran date palm

درباره ما

گروه بازار خرمای استعمران ایران، تلفیقی از دانش، تخصص و تجربه می باشد که آمادگی خود را جهت موارد زیر برای بازار داخل و بازار جهانی و همچنین شرکت های بسته بندی، پخش و توزیع خرما اعلام میدارد.

  • مشاوره رایگان خرید و فروش
  • تامین انواع خرما صادراتی
  • پیش خرید و عقد قرارداد نخلستان
  • عرضه مستقیم انواع خرما
  • سورتینگ و بسته بندی خرما
  • صادرات انواع خرما تجاری ایران
  • برندسازی انواع خرما ایران

       

       

محصولات ما

از جمله محصولات ما خرما مضافتی، خرما پیارم، خرما کلوته، خرما زاهدی، خرما سایر (استعمران)، خرما کبکاب، خرما ربی و خرما شهابی می باشد. در همین راستا، تلاش بسیاری در جهت رضایت مشتری، ارتقا کیفیت محصول و خدمات و تامین منافع استفاده کنندگان از محصولات، گردیده است.

مراکز تولیدی انواع خرما

گروه بازار خرما استعمران یا سایر ایران با نام تجاری خرما آراد با توجه به خرید خرما در اول فصل و همچنین ارتباط مستقیم با بسیاری از کشاورزان در استان های سیستان و بلوچستان، هرمزگان، کرمان، بوشهر، فارس و خوزستان و همچنین بازاریابی و تجارت الکترونیک، اصول اساسی خود را کاهش هزینه ها، مدیریت بهتر زمان و افزایش بهره وری و حذف واسطه در معاملات را قرار داده است.

لازم به ذکر می باشد گروه ما با توجه به شرایط هر سال توانایی تامین، سورتینگ و بسته بندی به صورت عمده و تناژ بالا از هر یک از انواع خرما تجاری ذکر شده در بالا را دارد.

استان های خرما خیز ایران

اهداف ما

همانطور که میدانید ایران عزیز از بزرگترین کشور های تولید کننده خرما در جهان می باشد. ارقام بسیاری خرما در ایران کاشت و تولید میشود که برخی از این ارقام جنبه تجاری دارند، اما بسیاری از تجار این نوع ارقام خرما را نمی شناسند. یکی از بزرگترین اهداف ما معرفی انواع خرما ایران در بازار بین المللی می باشد. به امید خدا، توانسته باشیم با این هدف، کمک کوچکی به نخلداران و کشاورزان زحمتکش کشورمان کرده باشیم.

محصولات باغی به دلیل بسیاری از محدودیت ها و عدم توجه بسیاری از مسئولین و تجار و تولید کننده گان خرما، بیشتر به صورت فله و خام صادر می شود. این امر باعث می شود بسیاری خرما درجه یک ایرانی را با نام تجاری کشور خود به بازار معرفی کنند که باعث تاسف می باشد. علاوه بر این فرصت اشتغال زایی برای جوانان هر منطقه کمتر پیش می آید. یکی دیگر اهداف مجموعه ما، تولید و عرضه خرما های ایرانی با انواع بسته بندی های کوچک و بزرگ، محکم و زیبا، و با نام محصول ایرانی می باشد.

امید است توانسته باشیم با خدمت صادقانه، احترام به حقوق مشتری، تامین خرما با کیفیت بالا با قیمت دسته اول سهم کوچکی در توسعه کسب و کار تجار داخلی، خارجی و همچنین کشور عزیزمان ایران داشته باشیم