خرما استعمران یا خرما سایر
پنج شنبه , دی ۲۵ ۱۳۹۹
خانه / خرما استعمران / خرید خرما استعمران به صورت عمده
خرید خرما استعمران

خرید خرما استعمران به صورت عمده

خرید خرما استعمران اگر به صورت عمده صورت گیرد قیمت مناسب و زمان تحویل به موقع خواهد داشت و این امور توسط این واحد به خوبی تهیه و تامین و پشتیبانی می شود.

خرما خواص و فواید بسیار متنوع و زیادی دارد ، برای مثال منبع غنی ای از ویتامین ها و مواد معدنی به حساب می آید و همچنین برای بهبود کم خونی و کمبود آهن بسیار موثر می باشد. انواع خرمای سایر ( خرمای استعمران یا سمعران )، ویژگی هایی منحصر به فرد و کیفیتی بالا دارند که در سراسر جهان مشتریان زیادی را به خود اختصاص داده اند .
خرمای استعمران قهوه ای رنگ است و اندازه ای حدود چهار تا پنج سانتی متر دارد. خرمای استعمران بعد از سورت، گرید بندی و شست و شو و روغن زدن ، در کارتن بسته بندی شده و به صورت عمده آماده پخش می شود.

 

خرید خرما استعمران
بهترین خرما استعمران

زمان برداشت و خرید خرما استعمران

خرمای استعمران با کیفیتی عالی، بعد از برداشت در اوایل شهریور ماه و یا ماه مرداد به کارخانه ها حمل می شود. در این کارخانه ها خرمای استعمران شست و شو داده شده و پس از آزمایش های مختلفی که صورت می گیرد بر اساس ویژگی های کیفی ابتدا درجه بندی و سپس آماده ی بسته بندی و عرضه به مشتریان می شو ند. البته خرما اسنعمران  به دلیل داشتن طرفداران زیادش، ممکن است خیلی قبل تر و حتی قبل از انجام مراحل فوق توسط تاجران و بازر گانان و شرکت های بزرگ پیش فروش شود. خرید خرما استعمران در زمان مناسب و توسط کارشناسان این مجموعه می تواند منجر به تهیه بهترین خرمای استعمران شده و طبیعتا با قیمت مقرون به صرفه هم برای خریدار عمده تمام می شود.

 

خرید خرما سایر
خرما سایر خوزستان

باکیفیت ترین خرمای سایر خوزستان

اقدام برای خرید عمده ی خرمای استعمران لازم است در زمان و موقعیت مناسب صورت گیرد چون این موضوع به شما کمک می کند خرید موفقی داشته باشید. مجموعه ی ما در تولید و توزیع بهترین ارقام خرمای ایران و خرمای استعمران در تناژ های بالا و مقادیر دیگر فعالیت دارد. خرما سایر خوزستان از بهترین و معروف ترین خرما علاوه بر خرمای کبکاب و خرمای زاهدی است.

مدیریت مشاوره رایگان، خرید و فروش این محصول:
جواد تهمتن
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09153847832
پست الکترونیکی: Araddatespalm@yahoo.com
آدرس سایت: www.araddatespalm.ir

مطلب پیشنهادی

شرکت پخش اینترنتی خرما استعمران شادگان

شرکت پخش اینترنتی خرما استعمران شادگان

شرکت تولیدی ما با پخش اینترنتی خرما استعمران شادگان شرایط خرید مستقیم را برای تجار …

دیدگاهتان را بنویسید