خرما استعمران یا خرما سایر
پنج شنبه , دی ۲۵ ۱۳۹۹
خانه / خرما استعمران / خرید خرمای استعمران بسته بندی کارتنی
خرید خرمای استعمران

خرید خرمای استعمران بسته بندی کارتنی

خرید خرمای استعمران درجه یک خوزستان با بهترین بسته بندی و نازلترین قیمت و به صورت مستقیم ( بدون واسطه ) در این مجموعه صورت می گیرد.
توجه شود قبل از خرید خرمای استعمران (خرمای سایر) به صورت بسته بندی کارتنی می بایست با انواع خرما استعمران ایران آشنا شوید و در جریان قیمت خرمای استعمران بدون واسطه باشید، و همچنین می بایست بدانید که خرما استعمران مد نظر شما مربوط به کدام منطقه می باشد. زیرا کیفیت خرما استعمران هر منطقه متفاوت می باشد.

خرما استعمران کارتنی

خرید خرمای استعمران درجه یک با قیمت ارزان و بدون واسطه

با برداشت خرما در استان خوزستان تقریبا خرید و فروش خرما استعمران بسته بندی آغاز می شود. قطعا همه خریداران خرما استعمران به دنبال خرید مستقیم این محصول می باشند تا قیمت خرمای استعمران برای کسب و کارشان مناسب تر شود. لازم به ذکر است که قیمت خرمای سایر تابع عرضه و تقاضا در بازار می باشد.

موارد زیادی می تواند بر روی قیمت خرمای استعمران تاثیر گذار باشد. از جمله می توان به منطقه برداشت خرما، کیفیت خرما، نوع محصول و بسته بندی خرما استعمران و …. اشاره کرد.

مجموعه ما هر ساله بهترین نخلستان ها را شاسایی و اقدام به خرید خرمای استعمران از کشاورز می کند. حال اگر به دنبال خرید خرمای استعمران درجه یک خوزستان بدون واسطه هستید کافیست با ما در ارتباط بوده و بعد مشاوره رایگان محصول خود را خریداری کنید.

خرما استعمران درجه یک

خریداران خرما استعمران صادراتی ایران با انواع بسته بندی کارتنی

همان طور که میدانید خرما استعمران از بهترین ارقام خرماهای صادراتی ایران می باشد. از جمله کشور های خریدار خرما استعمران صادراتی ایران می توان به استرالیا، انگلستان، امارات متحده عربی، هند، قزاقستان، روسیه، عراق، ترکیه، لتونی، افغانستان، اوکراین، تایلند، چین، مالزی و … نام برد.

خرما استعمران خوزستان به دلیل قیمت مناسب، کیفیت و طعم عالی، ماندگاری بالا و شرایط نگهداری ساده، از خرما های پرصادرات ایران می باشد.

بیشتر خریدارن خرما استعمران صادراتی ایران بعد آنکه نوع خرما استعمران را انتخاب کردند، سپس خرمای استعمران را در کارتن های ۵ تا ۱۰ کیلوگرمی زیبا و محکم  انتخاب می کنند. البته در مجموعه ما شما میتوانید خرمای استعمران را در بسته بندی کارتنی تحت برند خود سفارش دهید.

مدیریت مشاوره رایگان، خرید و فروش این محصول:
جواد تهمتن
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09153847832
پست الکترونیکی: Araddatespalm@yahoo.com
آدرس سایت: www.araddatespalm.ir

مطلب پیشنهادی

شرکت پخش اینترنتی خرما استعمران شادگان

شرکت پخش اینترنتی خرما استعمران شادگان

شرکت تولیدی ما با پخش اینترنتی خرما استعمران شادگان شرایط خرید مستقیم را برای تجار …

دیدگاهتان را بنویسید