خرما استعمران یا خرما سایر
جمعه , دی ۲۶ ۱۳۹۹
خانه / خرما سایر / خرما سایر خوزستان به صورت عمده

خرما سایر خوزستان به صورت عمده

خرما سایر که به خرمای استعمران هم شناخته می شود به صورت عمده و در بسته بندی های مختلف با کیفیتی برتر و با نشان سلامت تهیه و تامین و به نقاط مختلف کشور ارسال می شود.

استان خوزستان جزو سه استان اول ایران در زمینه ی تولید خرمای کشور است که بیش ترین سهم تولید خرمای استعمران را به خود اختصاص داده است و ارزش صادراتی بالایی دارد.

خرمای استعمران شکلی بیضی داشته و  رنگی قهوه ای و به اندازه سه تا پنج سانتی متر طول دارد. این نوع میوه از دسته ی میوه های نیمه خشک محسوب می شود و جرمی حدود هفت تا ده گرم دارد.

 

فروش خرما سایر
خرما سایر صادراتی سلکت

فروش خرما سایر شادگان

با آغاز اولین موج گرما و شرجی شدن، برداشت خرمای سمعران یا همان استعمران از نخلستان های شهر شادگان آغاز می شود. برداشت خرمای استعمران در شادگان از اوایل شهریور ماه انجام می شود که گاهی اوقات به طور استثنا و به دلیل گرمی زود هنگام هوا ، برداشت در اوایل مرداد ماه صورت می گیرد.

شهرستان شادگان از جایگاه ویژه ای در تولید خرمای استان خوزستان و بخصوص خرما سایر برخوردار است. با این که خرمای استعمران در ردیف بهترین انواع خرماهای صادراتی کشور است، اما در میان مصرف کننده داخلی چندان شناخته شده نیست و تلاش این مجموعه بر معرفی و ایجاد فضای بهتر برای خرید و فروش انواع خرما استعمران در کشور و همچنین صادرات این محصول به شکلی قابل توجه است. فروش خرما استعمران (سایر ) در بسته بندی های مختلف و دریافت سفارشات رسیده به سرعت پاسخ داده می شود.

 

خرما سایر
خرما سایر سورت شده و روغن خورده

ویژگی های انواع خرمای استعمران

هر یک از ارقام خرمای موجود در کشور از جمله خرمای زاهدی، خرما کلوته و یا خرما کبکاب و خرما سایر در کشور با توجه به میزان تولید و تناژ مصرفی، ثبت سفارش می شوند و همچنین برای صادرات آماده و بسته بندی می شوند.

ارزش تغذیه ای انواع خرمای ایران در جهان شناخته شده است و از جمله ویژگی های منحصربه فرد خرمای سایر را درقیمت ارزان آن می توان ذکر کرد.

به جهت بالا بودن میزان قند و کالری خرما سایر می توان گفت که این ماده غذایی برای ورزشکاران فوق العاده است. جهت سفارش خرید به صورت عمده و دریافت اطلاعات بیشتر در مورد این نوع مطلوب خرما، به آدرس ها ی زیر مراجعه کنید.

مدیریت مشاوره رایگان، خرید و فروش این محصول:
جواد تهمتن
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09153847832
پست الکترونیکی: Araddatespalm@yahoo.com
آدرس سایت: www.araddatespalm.ir

مطلب پیشنهادی

خرمای صادراتی سایر یا استعمران

فروش خرمای صادراتی سایر یا استعمران ایران

خرمای صادراتی سایر یا استعمران یکی از پر فروش ترین ارقام ایران می باشد. فروش …

دیدگاهتان را بنویسید