خرما استعمران یا خرما سایر
پنج شنبه , دی ۲۵ ۱۳۹۹
خانه / خرما سایر / خرما سایر بدون هسته ایران جهت صادرات
خرما سایر بدون هسته

خرما سایر بدون هسته ایران جهت صادرات

خرما سایر بدون هسته ایران بسیار معروف و شناخته شده در جهان است و از این روی جهت صادرات به کشورهای آسیایی و اروپایی مورد توجه فراوان است.

خرما سایر بدون هسته
خرما سایر خوزستان

خرما سایر از جمله انواع خرماهایی است که در منطقه ی جنوب غربی ایران کاشت و تولید می شود. خرمای استعمران به دلیل توانایی های گوناگون و دارا بودن چندین مشخصه ی ممتاز توانسته اند خود را در بازار های جهانی به خوبی مطرح کند . صادرات خرمای استعمران که یکی از خرماهای بدون هسته عرضه شده در بازار های جهانی است ، به عنوان یکی از اصلی ترین مبادلات جهانی محسوب می شود.

 

خرما سایر بدون هسته
خرما سایر صادراتی

خرما سایر بدون هسته صادراتی

خرمای بدون هسته استعمران معمولا به علت کار برد های زیادی که دارد ، همواره بیشترین مقدار صادرات را به خود اختصاص می دهد و نیز مسلما از دیگر خرماها مانند خرمای مضافتی، خرمای زاهدی و…… قیمت بالا تری خواهد داشت ولی لازم است بدانید که مجموعه ی ما خرمای استعمران بدون هسته را هم با قیمتی بسیار مناسب تر نسبت به برند های دیگر ، به شما مشتریان گرانقدر عرضه می کند، زیرا که این خرما به طور مستقیم ، از قسمت اولیه ی تولید به مرحله ی بسته بندی ، پخش و فروش می رسد . خرما سایر بدون هسته سایر را جهت صادرات ، در بسته بندی های مختلف از جمله بهترین بسته بندی های کارتونی و پلاستیکی قرار داده و با کیفیت بسیار بالا آن را به مشتریان خود عرضه می کنیم.

خواص خرما سایر درجه یک

هسته ی خرما مانند میوه خرما ، , بخصوص خرما سایر بدون هسته خواص دارویی و درمانی بسیاری را دارا می باشد که از آن در صنایع مختلف استفاده می شود . از پودر هسته ی خرما در درمان بیماری ها ، غنی سازی مواد غذایی و غنی سازی خوراک طیور و دام استفاده می شود که از این رو می توان با فرآوری این محصول تحت عنوان خرمای بدون هسته ، زمینه های اشتغال زایی را فراهم کرد و صادرات چنین محصولی رادر دستور کار قرار داد.
خرمای استعمران بدون هسته هم مزایا ی فراوانی دارد که به طور مثال به مشتری پسند بودن آن ، استفاده از این خرما در تهیه ی انواع شیرینی ، دسر ، شکلات و نان خرمایی و … می توان اشاره کرد.

مدیریت مشاوره رایگان، خرید و فروش این محصول:
جواد تهمتن
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09153847832
پست الکترونیکی: Araddatespalm@yahoo.com
آدرس سایت: www.araddatespalm.ir

مطلب پیشنهادی

خرمای صادراتی سایر یا استعمران

فروش خرمای صادراتی سایر یا استعمران ایران

خرمای صادراتی سایر یا استعمران یکی از پر فروش ترین ارقام ایران می باشد. فروش …

دیدگاهتان را بنویسید