خرما استعمران یا خرما سایر
پنج شنبه , دی ۲۵ ۱۳۹۹
خانه / خرما استعمران / خرما استعمران درجه یک شادگان
خرما استعمران درجه یک
خرما استعمران درجه یک

خرما استعمران درجه یک شادگان

خرما استعمران درجه یک در مناطقی مانند شادگان و کارون کشت می شود و فروش عمده و بدون واسطه این خرما توسط مجموعه کارشناسی ما به سرعت انجام می شود.

در استان خوزستان ارقام متنوعی از خرما مانند خرما کبکاب، خرمای زاهدی و برحی را به صورت عمده کشت می شود که همگی جنبه تجاری دارند و بقیه ارقام هم شامل فرسی، گنتار، شکری، دیری و … می باشد.

 

خرما استعمران درجه یک
بهترین خرما استعمران

خرما استعمران درجه یک و ویژگی های آن

از ویژگی های بارز خرمای سایر خوزستان میتوان به شکل بیضی بودن، بافت نیمه خشک، پوست ضرنگ قهوه ای تیره، اندازه ۲ الی ۴ سانتی متر و وزن ۶ الی۹ گرم  آن اشاره کرد.

خرما استعمران درجه یک کلیه خواص و مشخصاتی که در بالا ذکر شد را داشته و خرمای شادگان و کارون از معروف ترین و مشهورترین ارقام خرمای جهان است.

علاوه بر مصرف روزانه می توان از خرما استعمران درجه یک برای مصارفی همچون شیرینی پزی و صنایع غذایی و بیسکویت سازی هم بهره مند شد.

 

خرما استعمران درجه یک
خرمای سایر شادگان

زمان مناسب خرمای استعمران

اواسط تیر ماه خارک خرما استعمران تغییر رنگ داده، زرد رنگ شده و مرداد ماه زمان برداشت رطب استعمران که حالت رسیده و نرم‌شده خارک که بسیار نرم بوده می باشد و فقط برای مدت کوتاهی قابل نگهداری است و شهریور تا مهر ماه زمان برداشت خرمای استعمران، محصول نهایی نخل است.

خرمای سایر مرغوب را حتی می توان برای بیش از یک سال در مکان و فضای مناسب نگهداری نمود و این امر از محسنات خرمای سایر به شمار می رود.

برای خرید بهترین و مرغوب ترین خرما استعمران می توانید باکیفیت ترین خرمای شادگان و کارون را انتخاب نموده و به صورت عمده آن را سفارش خرید بدهید.

این مجموعه با آمادگی کامل می تواند بهترین خرمای مورد نیاز شما را در هر تناز و به صورت عمده تهیه و تامین نموده و به صورت مستقیم آن را به مقصد مورد نظر بارگیری و ارسال می شود.

مدیریت مشاوره رایگان، خرید و فروش این محصول:
جواد تهمتن
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09153847832
پست الکترونیکی: Araddatespalm@yahoo.com
آدرس سایت: www.araddatespalm.ir

مطلب پیشنهادی

شرکت پخش اینترنتی خرما استعمران شادگان

شرکت پخش اینترنتی خرما استعمران شادگان

شرکت تولیدی ما با پخش اینترنتی خرما استعمران شادگان شرایط خرید مستقیم را برای تجار …

دیدگاهتان را بنویسید