خرما استعمران یا خرما سایر
پنج شنبه , دی ۲۵ ۱۳۹۹
خانه / خرما استعمران / خرمای استعمران خوزستان با بهترین بسته بندی
خرمای استعمران خوزستان
خرمای استعمران خوزستان

خرمای استعمران خوزستان با بهترین بسته بندی

خرمای استعمران خوزستان دارای خرما خواص و فواید بسیار متنوع و زیادی است و برای مثال منبع غنی ای از ویتامین ها و مواد معدنی به حساب می آید و همچنین برای بهبود کم خونی و کمبود آهن بسیار موثر می باشد.

خرمای سایر ( خرمای استعمران یا سمعران ) ویژگی هایی منحصر به فرد و کیفیتی بالا دارد که در سراسر جهان مشتریان و متقاضیان زیادی را به خود اختصاص داده اندو علاوه بر خرمای مضافتی، یکی از مشهورترین انواع خرمای صادراتی ایران به شمار می آید.

خرمای استعمران خوزستان قهوه ای رنگ است و اندازه ای حدود چهار تا پنج سانتی متر دارد. خرمای استعمران بعد از سورت و گرید بندی و شست و شو و روغن زدن، در کارتن بسته بندی شده و به صورت عمده آماده پخش می شود.

خرمای استعمران خوزستان
بهترین خرمای استعمران

بهترین خرمای استعمران خوزستان

خرمای استعمران با کیفیتی عالی بعد از برداشت در اوایل شهریور ماه و یا ماه مرداد ، به کارخانه ها حمل می شود . در این کارخانه ها خرمای استعمران شست و شو داده شده و پس از آزمایش های مختلفی که بر روی آن صورت می گیرد بر اساس ویژگی های کیفی ابتدا درجه بندی و سپس آماده ی بسته بندی و عرضه به مشتریان می شود.

البته خرما استعرمان درجه یک به دلیل داشتن طرفداران زیادش ممکن است خیلی قبل تر و حتی قبل از انجام مراحل فوق توسط تاجران و بازر گانان و شرکت های بزرگ پیش خرید شود که پیش فروش خرما استعمران کاری عادی و رایج است.

 

خرمای استعمران خوزستان
خرید خرما استعمران

روش های مناسب برای خرید خرما

خرید انواع خرما اسنعمران از جمله خرمای استعمران خوزستان لازم است در زمان و موقعیت مناسب صورت گیرد چون این موضوع به شما کمک می کند خرید موفقی داشته باشید .

مجموعه ی ما در صدد تولید و توزیع بهترین خرماهای ایران و خرمای استعمران ، در تناژ های بالا و مقادیر دیگر فعالیت دارد.

شما مشتریان گرامی می توانید برای مشاوره ی خرید خرمای استعمران به صورت عمده و ثبت سفارش خرید خود ، از طریق اطلاعات سایت با ما در ارتباط باشید.

مدیریت مشاوره رایگان، خرید و فروش این محصول:
جواد تهمتن
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09153847832
پست الکترونیکی: Araddatespalm@yahoo.com
آدرس سایت: www.araddatespalm.ir

مطلب پیشنهادی

شرکت پخش اینترنتی خرما استعمران شادگان

شرکت پخش اینترنتی خرما استعمران شادگان

شرکت تولیدی ما با پخش اینترنتی خرما استعمران شادگان شرایط خرید مستقیم را برای تجار …

دیدگاهتان را بنویسید