خرما استعمران یا خرما سایر
پنج شنبه , دی ۲۵ ۱۳۹۹
خانه / خرما استعمران / جدیدترین قیمت انواع خرمای استعمران خوزستان
قیمت خرمای استعمران

جدیدترین قیمت انواع خرمای استعمران خوزستان

قیمت خرمای استعمران متناسب با عواملی در تولید، صادرات و سفارش می تواند متفاوت باشد.
به عنوان مثال نوع منطقه، نوع محصول و نوع بسته بندی می تواند بر قیمت این محصول تاثیرگذار باشد.
جهت اطلاع از جدیدترین قیمت خرمای استعمران خوزستان می توانید با ما همراه باشید.

قیمت انواع خرمای استعمران

عوامل موثر داخلی بر قیمت خرمای استعمران

محصولات باغی از جمله خرما در بازار با قیمت های متنوع عرضه می شود. این امر دلایل خاص خود را دارد از جمله اینکه محصول را به صورت مستقیم خریداری کرده باشید یا نه. نوع محصول و نوع بسته بندی، زمان خرید و هم چنین کیفیت محصول.
آخرین قیمت خرما سایر با انواع بسته بندی با توجه به میزان عرضه و تقاضا می تواند متفاوت باشد.

انواع خرمای استعمران خوزستان

 1. شرایط آب و هوایی و میزان برداشت در آن سال:
  محصولات باغی با محصولات کارخانه ای می تواند متفاوت باشد به عنوان مثال در سالی که خشکسالی باشد می تواند به علت کمبود محصول این احتمال پیش آید که تولید خرمای استعمران کاهش پیدا کند. با توجه به اینکه خرمای استعمران بیشتر در بازار صادرات استفاده می شود بنابراین تقاضا برای این محصول هر سال رو به افزایش است فرض کنید که با توجه به خشکسالی یا تغییرات شرایط آب و هوایی یا هر دلیلی که باعث شود میزان تولید خرمای استعمران در خوزستان کاهش پیدا کند در اینصورت عرضه کمتر شده و تقاضا افزایش پیدا می کند و این خود دلیلی بر تغییر قیمت روز انوع خرمای استعمران در خوزستان خواهد شد.
  عوامل دیگری که می تواند بر نرخ این محصول تاثیر گذار باشد کیفیت و نوع خرما سایر یا استعمران صادراتی خوزستان می باشد که در این خصوص در مقالات قبلی مفصل صحبت کردیم.

  کیفیت محصول

  کیفیت محصول

  در اینجا منظور از کیفیت محصول توجه به رنگ، سایز و منطقه محصول می باشد.
 2. خرمای استعمران با کلاهک و بدون کلاهک
  اینکه خرمای سایر با کلاهک یا بدون کلاهک باشد مستلزم هزینه دستمزد و کارگری می باشد. بسیاری در بازار هدف خود برای آن ها تفاوتی ندارد که کلاهک آن گرفته شود یا خیر. اما بسیاری ترجیح می دهند جهت یکدست بودن کار یا ظاهر شکیل تر این محصول را بدون کلاهک سفارش می دهند بنابراین این امر می تواند بر هزینه های تولید این محصول از جمله هزینه دستمزد و کارگری تغییر کند.
 3. انواع خرمای استعمران
  انواع خرمای استعمران براساس ویژگی های ظاهری و مرغوبیتش با نام های سوپر سلکت، سلکت، بی گرید، جی.آی.کیو و اف.آی.کیو شناخته می شوند.
 4. نوع بسته بندی خرمای استعمران
  خرمای استعمران در ابتدای فصل در سبد های مخصوص از نخلستان ها جمع آوری شده و به کارگاه ها منتقل می شود و پس از فرایند تولید بسته بندی شده و به بازار عرضه می شود.
  پس از فرایند سورتینگ و شستشو مرحله بسته بندی خرمای استعمران آغاز می شود. نوع بسته بندی سایز و ابعاد کارتن بر قیمت تاثیر مستقیم دارند.
  همانطور که می دانید نوع بسته بندی ها می تواند متفاوت باشد به عنوان مثال کارتن معمولی، رنگی، لمینت و یا وزن کارتن ها و یا اینکه کارتن سه لا یا پنج لا باشد می تواند متفاوت باشد.
  به عنوان مثال عرضه خرمای استعمران در کارتن های ۵ کیلویی یا ۱۰ کیلویی و آن هم با وزن خالص یا ناخالص می تواند متفاوت باشد. و اینکه کارتن چند لایه باشد بر قیمت تاثیر گدار می باشد.
  علاوه بر موارد بالا عوامل دیگری همچون میزان عرضه و تقاضا، شرایط سیاسی کشور با سایر کشورها، بخشنامه ها و قوانین گمرکات میزان عوارض و مالیات خرمای استعمران می تواند بر میزان عرضه و تقاضا این محصول تاثیر گذار باشد.

جدیدترین قیمت خرمای استعمران خوزستان

عوامل موثر خارجی بر قیمت خرمای سایر

علاوه بر موارد ذکر شده عوامل خارجی غیر قابل پیش بینی یا پیش بینی بر قیمت خرمای استعمران می تواند تاثیر گذار باشد.
به عنوان مثال بسیاری از کشور های تولید کننده خرما هستند که در امر تولید خرمای با کیفیت تر و قیمت مناسب تری فعالیت دارند به همین علت می توانند محصولشان جایگزین خرمای بی کیفیت شود.
فرض کنید خرمای استعمران برای یک سال صادرات آن لغو گردد یا قیمت آن خیلی گران شود یا تولید آن بسیار کاهش پیدا کند، یا واردات این محصول به کشور مقصد ممنوع شود در این صورت تجار یا سرمایه گذاران فعال در آن سال این محصول را با سایر محولات سایر کشورهای دیگر جایگزین خواهند کرد.
فرض کنید تا سال آینده این موانع برطرف شوند در این صورت بسیاری از آن تجار دیگر تمایلی به خرید آن محصول نخواهند داشت.
مورد دیگری که می تواند به عنوان عامل خارجی مطرح شود بحث تحریم ها و روابط اقتصادی سایر کشور ها با کشور ما باشد.
البته ناگفته نماند تغییرات نرخ ارز هم می تواند برروی نرخ خرمای استعمران تاثیر گذار باشد.

قیمت انواع خرمای استعمران

قیمت روز انواع خرمای استعمران

با توجه به شرایط بالا این طبیعی است که شما قیمت های متفاوتی را از خرمای استعمران خوزستان مشاهده کنید.
علاوه بر این موارد ذکر شده موارد دیگری هم می تواند بر قیمت این محصول تاثیر گذار باشد اما عمده ترین این عوامل در بالا ذکر شد.
مجموعه ما به عنوان یکی از تولید کنندگان خرمای استعمران در استان خوزستان مرغوب ترین و با کیفیت ترین محصولات را با انواع بسته بندی و خدمات منتاسب با سفارش مشتری با قیمت های درج شده جهت صادرات به بازار عرضه می کند.

مدیریت مشاوره رایگان، خرید و فروش این محصول:
جواد تهمتن
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09153847832
پست الکترونیکی: Araddatespalm@yahoo.com
آدرس سایت: www.araddatespalm.ir

مطلب پیشنهادی

شرکت پخش اینترنتی خرما استعمران شادگان

شرکت پخش اینترنتی خرما استعمران شادگان

شرکت تولیدی ما با پخش اینترنتی خرما استعمران شادگان شرایط خرید مستقیم را برای تجار …

دیدگاهتان را بنویسید