خرما استعمران یا خرما سایر
پنج شنبه , دی ۲۵ ۱۳۹۹
خانه / خرما استعمران / تولید بهترین خرما استعمران بسته بندی
تولید بهترین خرما استعمران
بهترین خرما استعمران

تولید بهترین خرما استعمران بسته بندی

تولید بهترین خرما استعمران یا خرما سایر در این مجموعه با بهترین بسته بندی جهت بازار داخل و صادرات با نازلترین قیمت ( به دلیل معاملات مستقیم و بدون واسطه ) صورت می گیرد. از جمله بهترین این محصول می توان به خرما استعمران شادگان و خرما استعمران کارون اشاره کرد. علت محبوبیت این محصول قیمت مناسب و ماندگاری بالا و طعم عالی و نگهداری و حمل و نقل اسان می باشد.

 

تولید بهترین خرما استعمران شادگان با قیمت مناسب و بدون واسطه

اگر به دنبال خرید و فروش خرما استعمران یا همان خرمای سایر درجه یک با قیمت مناسب می باشد باید با شرکت هایی ارتباط برقرار کنید که اولین زنجیره تولید و عرضه بهترین خرما استعمران بعد از کشاورزان هستند، باشید. همان طور که اشاره شد خرما استعمران شادگان از محبوبیت بالایی جهت صادرات خرما استعمران دارد.

 

تولید بهترین خرما استعمران
خرما استعمران صادراتی

 

مجموعه ما بعد از اجاره بهترین نخلستان ها، محصول مرغوب خرما استعمران خوزستان را در جعبه های مختلف به کارگاه انتقال داده و سپس متناسب با سفارش فرایند تولید بهترین خرما استعمران را آغاز می کند. بنابراین شما میتوانید جهت خرید خرما استعمران با قیمت رقابتی و دسته از اول با ما در ارتباط باشید.

 

تامین خرما استعمران صادراتی شادگان با انواع بسته بندی

آمار گمرک جمهوری اسلامی ایران نشان می دهد خرما استعمران ایران به بسیاری از کشور ها از جمله استرالیا، انگلستان، کانادا، هند، امارات، روسیه، ترکیه، قزاقستان، افغانستان، اکراین و … صادر می شود. تجربه و نیاز بازار نشان می دهد بسیاری از تجار و خریداران خرما استعمران خوزستان بیشتر این محصول را در بسته بندی های ۵ و ۱۰ کیلویی سفارش میدهند.

در مجموعه خرما استعمران یا همان خرما سایر ابتدا سورت شده ( عاری از هرگونه محصول کرم خورده و درجه دو شده ) و سپس شستشو شده، روغن خورده و گرید بندی شده و در کارتن های ۵ تا ۱۰ کیلویی بسته بندی می شود.

مدیریت مشاوره رایگان، خرید و فروش این محصول:
جواد تهمتن
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09153847832
پست الکترونیکی: Araddatespalm@yahoo.com
آدرس سایت: www.araddatespalm.ir

مطلب پیشنهادی

شرکت پخش اینترنتی خرما استعمران شادگان

شرکت پخش اینترنتی خرما استعمران شادگان

شرکت تولیدی ما با پخش اینترنتی خرما استعمران شادگان شرایط خرید مستقیم را برای تجار …

دیدگاهتان را بنویسید