خرما استعمران یا خرما سایر
چهارشنبه , دی ۲۴ ۱۳۹۹
خانه / خرما استعمران / تولیدی خرما استعمران درجه یک با انواع بسته بندی
تولیدی خرما استعمران درجه یک

تولیدی خرما استعمران درجه یک با انواع بسته بندی

مجموعه ما با عنوان تولیدی خرما استعمران درجه یک و مرغوب فعالیت دارد. گروه ما جمع آوری با جمع آوری محصول در ابتدا فصل از نخلستان، محصول را سورتینگ و بسته بندی می کند. امکان تولید خرما استعمران یا سایر با انواع بسته بندی و تحت برند شما نیز امکان پذیر می باشد.

خرما استعمران درجه یک

خرما استعمران درجه یک و مرغوب

کمتر خریدار خرما استعمران وجود دارد که کیفیت محصول برایش مهم نباشد. برخی اولویت انها در ابتدا قیمت و سپس کیفیت می باشد و برعکس.
پس با این نکته ما خرما استعمران یا سایر را به دو دسته درجه یک و دو طبقه بندی می کنیم.

خرما استعمران درجه یک به محصولی گفته می شود که عاری از محصول کهنه سال پیش، کرم و بلبل خورده، ضایعاتی و …. باشد.
اما همه این محصولات از قیمت یکسانی برخوردار نمی باشند. چرا که شاید محصولی درجه یک باشد اما، ظاهر محصول و میزان سورتینگ صورت گرفته در زمان تولید تاثیری در قیمت نهایی خرما تولید شده خواهد داشت.

از انجا که پراکندگی خریداران خرما استعمران درجه یک ایران بسیار گسترده می باشد، از این رو امکان تولید این محصول متناسب با بازار هدفتان توسط مجموعه ما با انواع بسته بندی امکان پذیر می باشد.

بسته بندی خرما استعمران

تولیدی خرما استعمران درجه یک با انواع بسته بندی

تقریبا هر انچه که خرما درجه یک ایرانی باید داشته باشد خرما استعمران یا سایر خواهد داشت. از این رو طبق امار گمرکات ایران، هر ساله این محصول در بهترین های صادر شده از کشور خواهد بود.
از انجا که سلیقه و بازار هر یک از تجار متفاوت می باشد، بنابراین این محصول به صورت فله نگهداری می شود، تا امکان تولید خرما استعمران با انواع بسته بندی توافق شده یا مورد نیاز خریدار فراهم باشد.
این شرایط در بیشتر تولیدی خرما استعمران درجه یک هر منطقه از جمله مجموعه ما فراهم می باشد. در واقع برخی این محصول را در بسته های کوچک مقوایی یا پلاستیکی یا ظروف یکبار مصرف و … ترجیح می دهند. برخی این محصول را به صورت فله و در کارتن های بزرگ تر مثلا ۵ الی ۱۰ کیلوگرمی می پسندند.

با توجه به شرایط و پتانسیل موجود گروه ما، همه این پیشنهادات جهت رضایت هر چه بیشتر مشتریان با قیمت مناسب و منصفانه امکان پذیر می باشد.
هم اکنون می توانید با مجموعه ما با عنوان تولیدی خرما استعمران درجه یک و مرغوب همکاری نمایید.

مدیریت مشاوره رایگان، خرید و فروش این محصول:
جواد تهمتن
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09153847832
پست الکترونیکی: Araddatespalm@yahoo.com
آدرس سایت: www.araddatespalm.ir

مطلب پیشنهادی

شرکت پخش اینترنتی خرما استعمران شادگان

شرکت پخش اینترنتی خرما استعمران شادگان

شرکت تولیدی ما با پخش اینترنتی خرما استعمران شادگان شرایط خرید مستقیم را برای تجار …

دیدگاهتان را بنویسید