خرما استعمران یا خرما سایر
جمعه , دی ۲۶ ۱۳۹۹
خانه / خرما استعمران / تولیدی بهترین خرما استعمران صادراتی
نولیدی بهترین خرما استعمران
نولیدی بهترین خرما استعمران

تولیدی بهترین خرما استعمران صادراتی

تولیدی بهترین خرما استعمران صادراتی توانسته است که مرغوبترین خرمای سایر را با کیفیت عالی و ماندگاری طولانی در اختیار بازرگانی ها و شرکت های بزرگ بسته بندی بگذارد.

تولیدی بهترین خرما استعمران دقیقا چه کاری انجام می دهد و آیا خرید از این تولیدی می تواند در میزان هزینه ها و کاهش قیمت ارقام مختلف خرما موثر باشد؟

خرما سایر یا خرما استعمران از جمله مهمترین ارقام استان خوزستان است که تقریبا ۷۰ درصد زمین های زیر کشت را در بردارد و این محصول به صورت صادراتی مورد توجه بسیاری از بازرگانان است.

 

تولیدی بهترین خرما استعمران
خرما استعمران خوزستان

تولیدی بهترین خرما استعمران در خوزستان

خرمای استعمران خوزستان بسیار مشهور است و مانند خرمای کبکاب و خرمای زاهدی زمین های زیادی از استان خوزستان زیر کشت این نوع از خرما قرار گرفته است.

برای این که تولیدی بهترین خرما استعمران در این استان به فعالیت خود ادامه دهد باید که تمام امکانات و تجهیزات لازم برای تهیه و تامین خرمای مورد نظر را داشته باشد.

خرما استعمران برای ساخت و تولید انواع شیرینی و بیسکویت و همچنین لواشک و شیره خرما بسیار مناسب است و البته خرما استعمران برای مصارف روزانه هم کاربرد فراوان دارد.

خرما سایر خوزستان بر اساس هسته به دو دسته بدون هسته و با هسته تقسبم می شود و البته بر اساس اندازه و گرید به خرما سایر درجه یک، سلکت و سوپر سلکت و حتی درجه دو تقسیم بندی می شود.

 

تولیدی بهترین خرما استعمران
برداشت خرمای استعمران

زمان برداشت خرمای سایر

زمان برداشت خرمای سایر از شهریورماه تا مهرماه است و باکیفیت ترین خرمای سایر خوزستان تا یکسال هم خاصیت ماندگاری و تازگی خود را حفظ می کند.

معمولا قبل از برداشت خرما بسیاری از بازرگانی ها و شرکت های بزرگ تولیدی بهترین خرما استعمران اقدام به پیش خرید محصول می کنند و همین امر موجب می شود که بتوانند خرمای سایر باکیفیت را با قیمت مناسب تری خریداری کنند.

مدیریت مشاوره رایگان، خرید و فروش این محصول:
جواد تهمتن
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09153847832
پست الکترونیکی: Araddatespalm@yahoo.com
آدرس سایت: www.araddatespalm.ir

مطلب پیشنهادی

شرکت پخش اینترنتی خرما استعمران شادگان

شرکت پخش اینترنتی خرما استعمران شادگان

شرکت تولیدی ما با پخش اینترنتی خرما استعمران شادگان شرایط خرید مستقیم را برای تجار …

دیدگاهتان را بنویسید