خرما استعمران یا خرما سایر
جمعه , دی ۲۶ ۱۳۹۹
خانه / خرما استعمران / بهترین خرما استعمران خوزستان جهت صادرات
بهترین خرما استعمران
بهترین خرما استعمران

بهترین خرما استعمران خوزستان جهت صادرات

بهترین خرما استعمران در خوزستان و در منطقه شادگان به عمل می آید که جهت صادرات بسیار مرغوب و درجه یک است و توسط این مجموعه تهیه و توزیع می شود.

طبق آمار خرما استعمران یا خرما سایر یکی از ارقام خرماهای پر صادرات ایران می باشد که با دیگر نام‌های خرما سمبرون، سمبارون و سعمران نیز شناخته می‌شود و دارای نشان ثبت جغرافیایی است.

استان خوزستان مهد کاشت و برداشت این خرما می باشد، و طبق گزارش جهاد کشاورزی بیش از ۷۰ درصد سطح زیر كشت این اسـتان را شـامل  می شود.

 

بهترین خرما استعمران
خرما سایر با کیفیت عالی

بهترین خرما استعمران خوزستان

خرما استعمران در استان خوزستان کشت و پرورش داده می شود و علاوه بر آن در خوزستان ارقام دیگر خرما از جمله خرما کبکاب، زاهدی و برحی به صورت عمده کشت شده که جنبه تجاری دارند و مابقی ارقام شامل دیری، فرسی، گنتار، حلاوی، اشگر، شکری، لیلوی، دگل، خضراوی و بریم هستند.

بهترین خرما استعمران دارای رنگی قهوه ای است و از ویژگی های بارز خرمای سایر خوزستان میتوان به شکل بیضی بودن، بافت نیمه خشک، اندازه ۲ الی ۴ سانتی متر و وزن ۶ الی۹ گرم  آن نام برد که مجموع این ویژگی ها سبب شده است که علاوه بر آن ها با قیمت مناسبش طرفداران زیادی داشته باشد.

بهترین خرما استعمران خوزستان برای صادرات و مصارف داخلی بسیار مورد پسند است و می توانید با قیمت مناسب آن را از طریق این مجموعه تهیه نمایید.

 

بهترین خرما استنعمران
خرما استعمران فله

خرما استعمران خوزستان به صورت فله

باکیفیت ترین خرمای استعرمان خوزستان بر اساس هسته به دو دسته با هسته و بدون هسته تقسیم بندی می شود و از طرفی هم بر اساس تعداد خرما در ۴۵۵ گرم هم به صورت های مختلف طبقه بندی می شود.

خرمای سعمران سوپر سلکت که بهترین و مرغوب ترین خرمای استعمران است دارای قابلیت های صادراتی است و طرفداران زیادی دارد و همچنین با قیمت مناسب و به صورت فله به فروش می رسد.

مدیریت مشاوره رایگان، خرید و فروش این محصول:
جواد تهمتن
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09153847832
پست الکترونیکی: Araddatespalm@yahoo.com
آدرس سایت: www.araddatespalm.ir

مطلب پیشنهادی

شرکت پخش اینترنتی خرما استعمران شادگان

شرکت پخش اینترنتی خرما استعمران شادگان

شرکت تولیدی ما با پخش اینترنتی خرما استعمران شادگان شرایط خرید مستقیم را برای تجار …

دیدگاهتان را بنویسید