خرما استعمران یا خرما سایر
سه شنبه , دی ۲۳ ۱۳۹۹
خانه / خرما استعمران / بازار فروش خرما استعمران بسته بندی کارتنی
بازار فروش خرما استعمران

بازار فروش خرما استعمران بسته بندی کارتنی

بازار فروش خرما استعمران یا همان خرمای سایر طبق سالهای قبل از اواسط شهریور ماه آغاز می شود. همانطور که می دانید استان خوزستان مهد کاشت و برداشت خرمای استعمران ( خرمای سایر ) می باشد. از آنجایی که خرمای استعمران خوزستان از انواع خرما های پر صادرات ایران می باشد لذا بسیاری از تجار و شرکتها و صاحبان برند خرمای استعمران را در بسته بندی های مختلف، از جمله کارتن های ۵ تا ۱۰ کیلویی و بسته های ۱۲ عددی ۴۰۰ الی ۶۰۰ گرمی، جهت عرضه در بازار داخل و صادرات خرمای استعمران انتخاب می کنند.

قیمت خرمای سایر صادراتی

قیمت انواع خرمای سایر در بازار فروش خرمای استعمران خوزستان

همانطور که می دانید خرمای استعمران ( خرمای سایر ) متناسب با تعداد خرما در هر ۴۵۵ گرم طبقه بندی می شود. در بازار فروش خرما استعمران خوزستان متعارف ترین این نوع طبقه بندی عبارتند از خرمای سایر سوپر سلکت، سلکت، جی آی کیو، اف ای کیو و در هم می باشد.

البته باید توجه شود که فاکتورهای بسیاری هم می تواند بر روی قیمت تاثیر گذار باشد از جمله سطح تولید خرمای استعمران در آن سال و …

در بازار فروش خرما استعمران صادراتی ایران قیمت این محصول همواره تابع عرضه و تقاضا بوده است در سال ۱۳۹۸ قیمت خرمای استعمران به ازای هر کیلو متناسب با نوع آن و همچنین نوع بسته بندی و پس از فرایند سورتینگ و آماده سازی در کارگاه از کیلویی ۸٫۰۰۰ الی ۱۰٫۰۰۰ تومان خرید و فروش می شود.

خرما سایر بدون هسته

بازار فروش خرما استعمران درجه یک صادراتی بدون واسطه

مجموعه ما هر ساله بهترین نخلستان های خوزستان را شناسایی و انتخاب کرده و بهترین خرمای استعمران شادگان و کارون را جهت صادرات در بازار فروش خرمای استعمران عرضه می کند. لذا اگر به دنبال خرید خرمای استعمران درجه یک صادراتی به صورت مستقیم و بدون واسطه و همچنین قیمت دسته اول هستید کافیست با کارشناسان ما در ارتباط بوده و حتی از مشاوره ی رایگان ما بهره مند شوید.

مدیریت مشاوره رایگان، خرید و فروش این محصول:
جواد تهمتن
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09153847832
پست الکترونیکی: Araddatespalm@yahoo.com
آدرس سایت: www.araddatespalm.ir

مطلب پیشنهادی

شرکت پخش اینترنتی خرما استعمران شادگان

شرکت پخش اینترنتی خرما استعمران شادگان

شرکت تولیدی ما با پخش اینترنتی خرما استعمران شادگان شرایط خرید مستقیم را برای تجار …

دیدگاهتان را بنویسید