خرما استعمران یا خرما سایر
پنج شنبه , دی ۲۵ ۱۳۹۹
خانه / خرما استعمران / بازار عرضه خرما استعمران تازه
بازار عرضه خرما استعمران

بازار عرضه خرما استعمران تازه

این وبسایت یکی از بازار عرضه خرما استعمران تازه به صورت آنلاین یا اینترنتی می باشد. البته امکان عرضه این محصول به صورت تایید حضوری نیز فراهم می باشد.
استان خوزستان بزرگترین مرکز عرضه خرما استعمران یا سایر در ایران می باشد.

خرما استعمران تازه

خرما استعمران تازه و کهنه

اگر به محصولات بای توجه کرده باشید، پس از برداشت به مرور ظاهر خود را از دست می دهند. همچنین کیفیت آنها کمتر می شود. حتی طعم و مزه آن ها نیز تغییر می کند.
برخی از آنها آفت هم می زنند. در خصوص خرما و نمونه استعمران نیز به همین شکل می باشد. تقریبا در اواسط فصل تابستان، برداشت این محصول در ایران آغاز می شود. در کشورمان، استان خوزستان مرکز خرید خرما استعمران تازه می باشد.
نکته قابل توجه این است، اما آیا همه این مراکز توانسته اند محصول سال قبل خود را به فروش برسانند؟ یا اینکه محصول کهنه را با محصول تازه سال جاری قاطی کرده اند؟ یا اینکه آنقدر منصف هستند که ان ها را تفکیک کرده و با قیمت های مشخص شده بفروش برسانند؟

بازار خرما استعمران تازه

بازار عرضه خرما استعمران تازه

در استان خوزستان پراکندگی تولید خرما استعمران در بیشتر شهر ها وجود دارد. از این رو کارگاه های مختلف در مرکز این شهر ها وجود دارد.
البته تعداد اندکی از کارگاه های خارج از استان هم وجود دارد که این رقم را به استان خود و به کارگاه انتقال داده و بسته بندی و بفروش می رسانند.
به هر یک از این مراکز بازار فروش خرما استعمران تازه گفته می شود. اما هر یک از این مجموعه ها با توجه رویه کاری یا اهدافی که دارند بسته بندی و قیمت گذاری می کند. اصطلاحا برخی لوکس فروش هستند و محصول درجه یک عرضه می کنند. برخی دیگر هر کاری می کنند که قیمت نهایی ارزان تر شود. و برخی دیگر ….
به عنوان مثال: فرض کنید مجموعه ای سفارش تولید ۲۰ تن داشته باشد. دپو این حجم را در نظر بگیرید، حال اگر ۱ تن خرما کهنه سال پیش در آن قاطی شود، به راحتی می توان به این موضوع پی برد؟

دقیقا تعداد خرما های کهنه به تازه ۱ به ۲۰ می شود. و چون عمدتا خرما به صورت کارتن های ۵ الی ۱۰ کیلوگرمی و به صورت فله بسته بندی می شود، قدرت تشخیص این موضوع سخت تر می شود.

مجموعه ما در شادگان با توجه به میزان فروش سال پیش، اقدام به جمع آوری محصول تازه سال جاری می کند. بنابراین با امکان عرضه خرما استعمران یا همان سایر به صورت حضوری و اینترنتی به شرط تازه بودن می تواند با فعالین، تجار و بازارگانان همکاری نماید.

مدیریت مشاوره رایگان، خرید و فروش این محصول:
جواد تهمتن
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09153847832
پست الکترونیکی: Araddatespalm@yahoo.com
آدرس سایت: www.araddatespalm.ir

مطلب پیشنهادی

شرکت پخش اینترنتی خرما استعمران شادگان

شرکت پخش اینترنتی خرما استعمران شادگان

شرکت تولیدی ما با پخش اینترنتی خرما استعمران شادگان شرایط خرید مستقیم را برای تجار …

دیدگاهتان را بنویسید