خرما استعمران یا خرما سایر
پنج شنبه , دی ۲۵ ۱۳۹۹
خانه / خرما سایر / بازار خرما سایر خوزستان
بازار خرما سایر
بازار خرما سایر

بازار خرما سایر خوزستان

بازار خرما سایر تحت تاثیر چه عواملی است؟ آیا می توان مرغوب ترین خرمای سایر خوزستان را در این بازار یافت و آیا از این خرما برای صادرات استفاده می شود؟

از ویژگی های بسیار مشخص و بارز خرمای سایر خوزستان میتوان به شکل بیضی بودن، بافت نیمه خشک، پوست ضرنگ قهوه ای تیره، اندازه ۲ الی ۴ سانتی متر و وزن ۶ الی۹ گرم  آن می توان اشاره کرد.

مصرف روزانه، و همچنین استفاده از خرمای سایر جهت صنایـع مختلـف غذایـی از جمله کیک، بیسکوییت و شیرینی جات، شیره خرما، خمیر خرما، ترشی و لواشک و در بسیاری از کشورهای خارجی برای تولید الکل بسیار رایج است.

 

بازار خرما سایر
خرما استعمران در بازار داخلی

بازار خرما سایر درجه یک صادراتی

خرمای استعمران درجه یک که برای صادرات انتخاب می شود بستگی به بازار هدف دارد و  پس از انتخاب نوع خرمای سایر، خرمای مرغوب از خرمای کرم خورده، بلبل خورده و ضایعاتی جدا شده و سورتینگ و سپس شسته شو انجام می شود تا گرد و خاک از خرما جدا شود.
به درخواست مشتری روغن کاری خرما صورت گرفته و در کارتن های ۵ و ۱۰ کیلویی بسته بندی خرما انجام شده و هر بسته شیرینگ و یا تسمه کش می شود.
گواهینامه های لازم برای صادرات انواع خرما مانند خرما صادراتی مضافتی، خرمای سایر و دیگر انواع خرما باید اخذ شود.

بازار خرما سایر تحتتاثیر عوامل متعددی ممکن است متغیر و قیمت ها تغییر کند.

 

بازار خرما سایر
خرما استعمران خوزستان

خرمای سایر خوزستان

کشورهای مختلفی مانند کویت، لبنان، لهستان، لیتوانی، مالتا، مالزی، مجارستان، نیوزیلند، هلند و هنگ کنگ از جمله کشورهایی هستند که صادرات  و بازار خرما سایر ایران راپیگیری می کنند.

شما می توانید برای تامین خرمای استعمران شادگان و کارون با قیمت رقابتی جهت بازار داخل و صادرات در کلیه فصول سال با واحد فروش خرما در بازار خرما سایر تماس گرفته و از محصولات و قیمت های خرما به روز شده اطلاع پیدا کنید.

مدیریت مشاوره رایگان، خرید و فروش این محصول:
جواد تهمتن
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09153847832
پست الکترونیکی: Araddatespalm@yahoo.com
آدرس سایت: www.araddatespalm.ir

مطلب پیشنهادی

خرمای صادراتی سایر یا استعمران

فروش خرمای صادراتی سایر یا استعمران ایران

خرمای صادراتی سایر یا استعمران یکی از پر فروش ترین ارقام ایران می باشد. فروش …

دیدگاهتان را بنویسید